burhan kuzu

#siyaset  #özgürler 

çok keyifli biridir, ana yasa dersleri epey akıcı geçerdi, bol keseden not verirdi, 28 şubat öncesi hükümeti düşüren anayasacı benim derdi de inanmazdık..
devamını gör...
ali kırca nın siyaset meydanı programında sabih kanadoğlu na ayarın kralını vermiş onu adeta yerin dibine sokmuş anayasa profesör ü.
devamını gör...
haftada en az üç kere fatih fevzipaşa caddesi'nde gördüğüm, tek başına dolaşıp hiçbir korumaya ihtiyaç duymayan milletvekili. insan sormadan edemiyor: abi sen ne zaman meclise uğruyorsun?
devamını gör...
bugün mülkiyede beyinsiz kolektiflerin yumurtalı saldırısına uğramış kişi. görüntüleri izledikten sonra öfkemi üzerine boşaltıp rahatlayacağım bir nesne aradım ama yok malesef. laptop zarar görmese bari.
devamını gör...
öğrenci olduğunu iddia eden foseptik çukuru sakinlerinin saldırısına muhatap olmuş kişilik.

oysa bilmezlerki burhan hoca o foseptikkent'in reisül uleması alemdaroğlundan bile kaçmamıştır.
devamını gör...
eskiden anayasa profesörü dendiğinde herkes ceketini ilikler, ayağa kalkma zorunluluğu hissederdi, öyle ciddi bir makamdı. kuzu burhan sayesinde cem yılmazdan az berilik diyebiliriz.

kamu hizmeti yaparken işlenen suçlara ''maydonoz suçlar'' diyerek kimliğini ve kişiliğini belli etmiş şahıstır. ayrıca i. melih ile yaptıkları aklama görüşmesi de niye bu suçlara maydonoz dediğini ortaya çıkarmıştır aslında. bırakın anayasa hukukunu, böyle ciddiyetsiz bir adamın, milyonlarca insana hitab edecek yasalara el sürmesi bile başlı başına bir facia olmalıydı. (burhan altıntop'lar kolay yetişmiiiy)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar