burj al babas

mudurnu'da yapılan arap evleri projesi. mudurnu bir sit alanı olduğu için şehirden 3 kilometre uzakta devasa bir arap şehri kurmak isteyen bazı iş adamları arsalar fahiş fiyatta da olsa * satın aldı ve sadece arapların yaşayacağı bir şehir inşa etmek için kolları sıvadı. yüzlerce evin yapıldığı proje bir ara durdu, iflas kararı çıktı, itiraz edildi falan en son 2021 yılında tamamlanacağı duyuruldu. burj al babas evleri hakkında en dikkat özellik evlerin şatoya benzemesi oldu. üstelik sakin şehir statüsüne sahip mudurnu'da böyle bir projenin yapılması tepkileri çeken bir başka konu oldu.devamını gör...
burası türkiye
başka ülkeler olsa diyeceğim ama demiyorum.her zaman aynı şeyleri yazmaktan,söylemekten sıkıldım.bu kısa fani dünyada paran kadar adamsın.her şey zengine endeksli.adalet,vergi,ekonomi hep zengine göre dönüyor.bur de bu dünyanın diğer tarafı var.
devamını gör...
yalova'daki araplar bu projeyi duyarsa, burada ciddi bir göç yaşanır. ayrıca proje gereği burada yalnızca araplar yaşayacaksa, çok saçma bak şu anda akıllı cümle bile kuramıyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar