burun akıntısı için öneriler

burnu kesip atın.

tamam bunu ben önerdim geyiğe vurmayın ne olur.

insan vücudunda en garip organlardan birisi de burun malum. suratınızın ortasında dışarıya doğru giden bir çıkıntı bulunması yeterince garip. bir de onun şıpır şıpır damlayan bir musluk gibi sizi çileden çıkarması ise tümden imtihan. öneriler gelecek nesillere de kalsın çünkü bu dert hiç bitmeyecek.

not: enfiye demeyin onu da denedim.

gelecek nesile edit: alternatif tıptan umut beklerken gelen önerilerin hepsini tek tek deneyip mevzuyu akışına bıraktım. %100 hepsi de çalışıyor.
devamını gör...
peçete.
büyüyüp o çingene pembesi kadife ( hayatımda hatırladığım tek takım pijama olabilir) pijamanın koluna çocukken sümüğümü sildiğimi hatırladığımda çok büyüktüm. geçenlerde yine anımsadım. o kadar asil bi o kadar entellektüel bi o kadar titiz bi o kadar sessiz deli bir çocuk olan benin bunu nasıl yapmış olduğuma dair kendimi ayıpladım. *
bulunduğumuz memleketin çok soğuk olmasından mütevellit akan sümüğümden artık bezmiş olabilirim. sebep bu olsa gerek.
devamını gör...
burundan gelen mukusu engellemek için başka kişilerden tavsiye istenmesi sonucunda söylenegelen cümleler, tavsiyeler.* mesela; buruna uygun boyutta peçete tıkmak, sürekli burnunu silmenin önünü bir süre alabilir, cümlesi gibi.

*
devamını gör...
her iki burun deliğine birer damla soğan suyu damlatmak tıkanıksa burnu açar, 5 gün sürecek nezleyi 2 güne kısaltır. soğan suyunun kesemediği sümük omurilik sıvısıdır* o kadar iddialı konuşuyorum. bir kaç saniyeliğine soğan doğrarken oluşan yanma hissinin bir kaç katı acıya hazırlıklı olmak önemli ama.
devamını gör...
"insan vücudunda en garip organlardan birisi de burun malum. suratınızın ortasında dışarıya doğru giden bir çıkıntı bulunması yeterince garip" şeklinde düşüncesi olan biri için müstahak. aksın gavur!

hiç düşünmüyorsunuz, gözlüğü olanlar gözlüğü nasıl takacak diye *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar