herhangi bir üniversitede okumakta olan öğrencinin bölümünü daha iyi göstermek amaçlı yaptığı.. bölümünü her yere yazması zaten acayip bir de ingilizce olarak yazmıyorlar mı............. hayır sorsan söyleyemeyecek ezberinde yok ama bütün sosyal medya hesaplarında mevcut..
devamını gör...
tam 25 dakikadır düşünüp anlam veremediğim olay. neden yaptın kardeş? özel üniversitede yıllık 8bin tlye 2 yıllık dış ticaret okuyorsun, buna eyvallah. foreign trade ne oluyor kardeşim? ingilizcem çok iyi değil ilk gördüğümde hava kuvvetleri felan sandım.
devamını gör...
türkçe yazdığı zaman bütün albenisi kaybolacağı için, bir miktar ego tatmini amacıyla yapılan iştir efendim. bazen de istemedikleri bölümü mecburen okumanın vermiş olduğu eziklik var. tabi çok iyi bölüm de olabilir ama benim içimdeki ezik bunu kabul edemiyor.*
devamını gör...
cv yazmaya başlayıp soluğu sosyal medyada elemandır. ha bi de yıl yıl yazar bunları ki biz gelişimi takip edelim eksik bilgi olmasın. cınım yaaa.
devamını gör...
koçişinin prensesi, prensesinin annesi yazan kadın kadar gözümde değeri olmayan insan.
devamını gör...
havalı olsun diyedir. asıl mesele kocişinin prensesi yazabilmekte. bu daha havalı...
devamını gör...
kendinde haklı olan insan.
mimar yerine architect yazınca daha karmaşıklı bir meslek erbabı görünecek çünkü. diğer türlü düz mimar, esprisi yok, böyle olunca uzayı inşa-dekore ediyor.
devamını gör...
ben hep rusça yazığım için beni ilgilendirmeyen başlıktır.

tanım: sosyal medya hesabına bölüm adı yazdığı yetmezmiş gibi bir de bunu ingilizce yazan itici insan.
devamını gör...
saçmalıktır gerek yoktur. ben okuduğum bölümü de yazmıyorum zaten. ne gerek var yahu!
devamını gör...
bir tür ego okşamasıdır. bırakın havasını atsın. okula o kadar para vermiş. belki halen taksitleri bitmemiş. ne yani yazmasın mı ingilizceyi şakır şakır konuştuğunu? o kadar üstüne gitmeyin.
devamını gör...
sığırdır. linkedın dışındakiler gereksizdir. kime şov yapıyorsun olm sen?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar