buzdolabı

belirlenen şartlarda yiyeceklerin bozulmamasını sağlar,
bugun felsefi, günlerimi alan düşüncelerimden sonra minisinden aldım bir tane, * büro tipi olanlardan işte, bir tencere anca sığar sanırım buzluğuda var, aslında küçük beya ama ne yapayım, büyüğünü alsan çok para ikinci el alsan midem kaldırmıyor, bende küçüğünü alayım dedim inşaallah sıkıntı çıkarmaz.
devamını gör...
sesiyle her dem ben buradayım diyen, helikopter mi kükreyen bir evcil hayvan mı olduğuna karar verememiş ev eşyası. böyle elektirik falan gittiği zaman, evde bir yalnızlık hissi, bir ürperti, bir ıssızlık...
devamını gör...
içine oda sıcaklığındaki bir şişe suyu koyup biraz beklerseniz soğuduğunu görebilirsiniz. her evde bulunması gereken ilginç bir makinedir.
devamını gör...
uzun uzun bakmalardan sonra en sonunda karar verilen salcanın icine ekmek banıp tum istahınızı gitmesine vesile olandır... oyg.
devamını gör...
turuncu renklilerinin iç hacmi küçük olan makina. kendinizi alice in wonderland hayalleri kurarken 'yemekleri o tencereden şu küçük tencereye alayım, aman Allah o olmadı azcık da bu tencereye sığdırayım' formatına geçmiş bulabilirsiniz.
devamını gör...
geçen sene bu zamanlar yine bozulmuş olan beyaz eşya.
ya sana en çok ihtiyacımız olduğu zaman bizi bırakıyorsun, hoş değil. her yaz bir kere bozulup bizi 2 gün perişan ediyor, bu sıcakta, evde soğuk bir tane şey yok..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar