çağatay ulusoy

#sinema/tv 

1990 doğumlu 2010'da best model seçilmiş acayip yakışıklı bir mankendir kendileri.
devamını gör...
yakışıklı,cidden yakışıklı,literally handsome
böyleleri çoğalsa,hayat bayram olsa...
devamını gör...
neyini o kadar beğendiklerini anlamadığım oyuncu-model.fiziğine bişey diyemem tamam ama surat tipi olarak değerlendirirsek bi olayı yok ki,sokakta neler neler var ya.analar neler doğuruyor...çevremdeki kızlar da hala bu çocuk için ölüyor,bitiyor. * * *
devamını gör...
yakışıklı bir arkadaştır...

yalnız cemaatten iyi tanıdığım kişiler tarafından çağatay ulusoy'un cemaate kazandırılmaya çalışıldığını duymuştum.

meğerse adam torbacıymış. (tabi günahını almayalım)
devamını gör...
gözlerinin altı mor dedim dedim inanmadınız şimdi gördünüz mü dediğim oyuncu.her ünlü gibi tribe girmiş.
devamını gör...
cem yılmazlı doritos reklamında satıcı değil yiyiciyiz biz sloganını hatırlatmış savunmayı yapan ünlüdür. feriha'dan sonra iflah olmadı bu çocuk.
devamını gör...
uyuşturucu isterken "ahmet'i sette unuttum. bana onu getirir misin" gibi bir şifre kullanıyormuş.
sorgulandığı süre boyunca hayranları narkotik şubesini aramış ve ''üşür o orada. battaniye getirebilir miyim?'' , ''onun suçu neyse söyleyin bana. onun yerine ben yatarım. o benim canım.'' tuhaf tuhaf isteklerde bulunmuşlar.

http://www.cogitosozluk.net...
devamını gör...
kızların görmesi gereken adam. görün ahan da görün, benile kıyasladığınız adamı görün. wuhuuuuuuuuuuuuu.... ben azıma sigara bile sürmedim...
devamını gör...
sorgusu sırasında abi insaf edin o dizi ayık kafayla nasıl çekilir başka çarem yoktu dese idi zannımca sen de haklıymışsın be deyip operasyonlar sırasında ele geçirilen maddelerden bir kutu sarıp yanına verirler ve sırtını sıvazlayarak gönderirlerdi..
devamını gör...
kardeşimle aynı yaşta olduğu ve kardeşimi hala çocuk olarak görmemin etkisiyle kendisine çok yakışıklı demek bir garibime gidiyor.
devamını gör...
(#1471955) zaten o kelimeyi söyleyemeyince ingilizceyi konuşsun konuşmasın önemli değildi benim için.
devamını gör...
saçlarını kısacık kestirince yurdum kekolarına benzeyen oğlan. evet bildiğin oğlan traşı etmişler kafasına.
devamını gör...
uyuşturucu ticaretinden hapse atılan bir başka züppe. bunlara bir gram acımıyorum, çürüsünler mümkünse parmaklıklar ardında.
devamını gör...
bir yığın ünlünün gezi eylemleri nedeniyle cezalandırma amacı ile yargılandıkları dava sonucu mahkum edilmiş günah keçisi. engin altan olay sonrası kız arkadaşını sepetleyip akp'ye damat sonra da diriliş ertuğrul dizisinde rol kaparak aklanırken diğer ünlüler saray davetlerinde boy gösterip erdoğancının feriştahı olurken, kimi belgesellerde reis güzellemesi yaparken, kabak çağatay ve gizem karaca'ya patlamıştır. hukuk adil olmalı eğer yargılanan 34 kişinin tamamı adil yargılnamıyorsa ( kenan imirzalıoğlu dahil kanlarında tesbit edilmişti) ceza biat edip etmemeye göre belirleniyorsa çağatay'a verilen ceza doğru bile olsa eksik ve taraflı olduğundan benim açımdan haksızlığa uğramış bir isimdir.
devamını gör...
müzisyen ve sinema sektörünün abartmıyorum %80'inin uyuşturucu ile doğrudan veyahut dolaylı yoldan bağlantısı var. sektörün içindeyim abi. bazı şeyleri alenen yapıyorlar.
devamını gör...
simdi diger unlulerin hakkinda cok uzuldum aciklamalari yapacagi, onun adina klip falan cekecekleri kisi. cikarken de deniz seki'de oldugu gibi kahraman havasi olur kesin. kim bilir kac gencin hayatini karartti, millet sirf unlu diye uzulecek simdi.
devamını gör...
vaybe. dejavü oldum bak. hafızam çok kuvvetli hemen flashback yapıyorum, romantik yapımdan kaynaklanıyor biliyorum. neyse konu bu değil.

yıl 2010 yine tam bu aylar. tarkan ot üflerken yakalanıp nazik bir şekilde göz altına alınıyor. nezaretteki polisler tarkanla resim çektirmek için sıraya giriyor . resimlerde herkes mutlu. sonra tarkan usulca salınıyor.
bir gariban olsaydı böylemi olurdu. sanmam.
ahan da linkini buldum:çağatayı da salacaklar matmazel. at fava bekle.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar