çakıl taşı dergi sayı 1

deneme sayısından sonra ilk sayısını çıkardığımız dergidir. yazıları ile şiirleri ile tanıtım ve söyleşileri ve hatta fotoğrafları ile destek olan herkese canı gönülden teşekkürler. bu sayıyı çıkarırken amacımız yazılar ile birlikte görsel yönden de keyif almaktı. film çekimlerindeki gibi biz hazırlarken çok eğlendik. Hatta eğlenmekle kalmadık bir amatör olarak öğrendik de. dünyevi mecmua ile birlikte sözlüğümüze ayrıca zenginlik katar diye umduk. umarım sizler de keyifle okursunuz.

https://yadi.sk/i/62GbbrlId... linkinden indirebilirsiniz.her türlü görüş ve önerileriniz için sahintutus@yandex.com adresini kullanabilirsiniz.
devamını gör...
elinize sağlık . çok güzel şeyleri çok güzel biçimde sunmuşsunuz. mesela;

ben yaşanmış her şeyi seviyorum, biriıeri
tarafından yaşanmış, payıaşıımış her şeyi
seviyorum. düşünüıenin aksine ben tarih
sevmiyorum, geıeneği seviyorum. tarih öıür,
geıenek yaşar.
ben yaşarken kendime sanatçı diyemem, çok
ayıptır. ancak on, yirmi, kırk yıı sonra diyebiıirıer.
rakı da bir ayran da içmesini biıene,
güzeıde bir çirkinde sevdim diyene.

barış manço
devamını gör...
suratımda çocukluk yıllarıma ait gülümseme oluşturan dergi.
bencillik edip hemen kendi yazıma odaklansam da hızla engel oldum kendime.
birazdan çay eşliğinde kelime kelime okunacaktır.
başta mimarına sonra bu binaya tuğla koyan herkese teşekkürler.
devamını gör...
içlerinde yakınım olan yazarlar olan dergidir. emektir, tecrübedir, yaşanmıştır. ilminize, irfanınıza sağlık olsundur. bir dahaki sayıyı beklemektir.
devamını gör...
yazılar doğal içten bir şekilde yazılmış. insanı sıkmıyor okurken. fakat bazı yerlerde yazım hataları vs var ben takılmam böyle şeylere çünkü kurallardan nefret ederim ama takılan varsa başınızı şişirmesinler. * ciddi manada doğal bir dergi olmuş. resimler çok hoş. bir de bilgisayardan okuduğum için mi bilmem bazı beyaz yazılar benim gözümü rahatsız etti fakat bu benim gözümün sorunu. *
devamını gör...
bir sözlük iki dergi. sevgisi bol olsun usta arkadaşımızın emeğine, yüreğine sağlık. rahmetli babasından bu dergi münasebetiyle haberdar olmuş olduk, biraz içimiz de burkuldu, mekanı cennet olsun. fotoğraflar, yazılar, düzen; bu dergiyi sevdim. içinde yazımın olması ile de mesudum.

dökülsün ceplerdeki çakıl taşları.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar