iş ahlakından haberi olmayan kalitesiz bir polis memurunun işgüzarlığıdır. daha önce defalarca e-devlet sistemine kayıtlı e-posta ve cep telefonu üzerinden kendisine anında ulaşılmış bir şahsı savcılık önünde zor durumda bırakma teşebbüsüdür. sen kimsin de iş günleri içerisinde gündüz vakti ikamet adresime gelip evde ben yokum diye ''şahıs belirtilen adreste bulunamadı ve civardaki kişilerin kendisini tanımadığı belirlendi, şüpheli bir durum söz konusudur'' diye rapor tutabiliyorsun?
devlette cep telefonum da dahil her haltımın kaydı yok mu, çalıştığım yer bilinmiyor mu, o beni sorduğunuz civardaki kişiler kim, kapıya not bırakmaktan aciz misin?
devamını gör...
sanırım birnevi hak yemek, hakka girmek.

sonuçta ben yokum ve beni haberdar etmeden kafana göre iş yapıyorsun. yani diyorsun ki; ben geldim yoktu gerisi beni ilgilendirmez. aramıyorsun adamı kağıt bırakmıyorsun. hiçbir şey yapmıyorsun.
yaptığın tek şey güya vicdanen kendini rahatlatmak. görevimi yaptım tribine girmek.
nefret ediyorum lan sizden. ekmek yemek nasip olmasın size. bu düşüncedeki herkesin yakasındadır iki elim.

vatandaşa yardımcı olmayan, görevini layıkıyla yapmayan, insanları zor durumda bırakan kim varsa aldığı para helal olmasın.
devamını gör...
malesef ülkemizde kendilerinden tonla mevcut. işinin hakkını verme, kazancını helâl kılma gayesini geçtim bu alelacele ve öylesine yapılan iş başkalarına nasıl zarar verebilir düşünebiliyor olması gerekmez mi? Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.
devamını gör...
bunlar hep o ispiyoncu muhtarların suçu. oy isterken herkesi tanırlar, işin düştüğünde de "ben öyle birini tanımıyorum !"
gidip iki tokat çakıp tanıtmak lazım kendini.
devamını gör...
1 defa bile polis tarafından komşularınıza adınızın sorulduğunu hayal edin, sonra o insanların “ne yapmış ki acaba” diye sorgular bakışlarını düşünün, hele ki böyle önüne gelenin fedöcü olarak dillendirilen bir dönemde...

bak mübarek ramazan günü, daha adice bir günah işlenemeyeceği üzerine bahse girerim.

kul hakkı yerken dikkat edilecek hususları iyi okumalı bu jurnalci hazımsız.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar