cam film işini düzeltin

cam film yasağına gelen tepkiler cumhurbaşkanına kadar ulaştı ve cumhurbaşkanı "genelge yayınlayın, düzeltin bu işi" diye talimat verdi.

"ceza kesilmesinde bir tuzak var mı? genelge ile mi düzeltilecek, nasıl çözecekseniz, düzeltin"

haber
devamını gör...
cb'nin talimatı. olm ne kadar saçma bi memleketiz lan, bu kadar basit bir şey bile taa cumhurbaşkanına kadar gidiyor. sonra bu adamların, otomobil, uçak vs. üretebileceğine inanmayınca vatan haini oluyoruz.
devamını gör...
yasa ile karar alınmış, bu işe millet 5 milyar tl harcamış, sona bi karar ile kaldırılmış, o 5 milyar çöpe gitmiş. ranta bak. haa asıl konuya gelek. hukuk devletiyiz öyle mi? cumhurbaşkanı emrediyor patt hata yapıldığı hemen anlaşılıyor. pekii işin sorumlularının inisiyatif kullanma özelliği ne ara kapatıldı lan. nasıl bi durumun içinde olunduğunun farkında değiller mi?
devamını gör...
araç içi görünmeyecek derece filmli araçlara basın cezayı. ne bu ya, tamam senin özel mülkün aracın ama içerisi görünecek kardeşim. afedersin ne mok yiyorsan artık yiyemeyeceksin.
devamını gör...
bu işin oluru belli. arka camlara izin verilir ön cam ve ön yan camlara verilmez, olur biter. orta yolu bu gibi. toplumumuz aile yapısı açısından arka camlara izin verilmesi makul, yine aynı şekilde ön camlara izin verilmesi hoş değil. bir de yasaksa üretimde de yasak olsa daha iyi. parası olan basıp parayı ona göre araba alacaksa zenginlerin mahremiyetine saygı gösterilmiş olur sadece. tabii bu işin inceliği, filmin derecesi gibi ayrıntılar da var.
devamını gör...
halkın her sorununa eğilen, şikayetleri dikkate alan, şeffaf bir cumhurbaşkanı örnekliği. fakat madalyonun öte yüzünde diğer idareci ve bürokratlara güveni sarsan bir tarz bu.
devamını gör...
cumhurbaşkanından üç dilek hakkımız vardı, ilkini buna kullandık!
devamını gör...
ıyi polis kötü polisin devlet versiyonu.biri vuruyor diğeri seviyor. bunlar kimle görüşüp karar alıyor bakan bunları görmüyor mu diye merak ediyor insan. bakan dün çıkmış diyor terör tehlikesiyle yaptık. bugün noluyor terör tehlikesi geçti mi?
mtvde de aynı dolap döndü. bakanları atıyorlar öne adam biz yaptık böyle olacak diyor. sonra bir anda cb çıkıyor ortaya ayarlayın diyor hemen bir ayar çekiyorlar. bir neyse dedik bu iki oldu acaba diyorlar ben üçüncü de kesin olur diyorum.
bildiğin pr gibi duruyor.
devamını gör...
ya kardeşim illa yasak getireceksen numarasına getir 5 numara yapmayın mesela kapkara olmasın de saçma sapan iş yapıyorlar ben arabayı alalı daha bir kaç ay oldu şimdi sökülecek aradan biraz zaman geçecek tekrar yaptırın diyecek söktürmüyorum hem cam filminin de yararı var.
devamını gör...
cumhurbaşkanı toplumun en küçük sorununa kadar değiniyor siz hala yeriyorsunuz. şahsen ben iktidar olsam böyle salak problemleri bana getireni baya bir ezerdim.asffagsfsfs. mal insanlar yeminle.
devamını gör...
başkanlık sistemi böyle bir şey işte.
ötv uygulamasını hatırlayın.
bakan 5 kat artırmayı teklif etti, cbaşkanı araya girip hooop çekti ve 4 kata razı olduk.
ben olsam yarısı filmli yarısı filmsiz gezerim. polisi görünce pencereyi filmsiz kısıma kadar indirir, polis geçince kaldırırım.
çözüm bu. indir kaldır yapıcaz başka yolu yok.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar