buradan bakabilirsiniz.

açıkçası, ifade özgürlüğünün saçmalama özgürlüğünü de kapsadığını düşünen biri olarak sadece hayatımdan çalınan 1-2 dakika olarak nitelendirdiğim açıklamadır.
sevmeyebilir de hiçbir sakınca yok. yalnız bir şeyi anlamadım, bir öğretmen nasıl milyonlarca çocuğun rol modeli olabilme potansiyelini taşıyor? bugün dünyada bunu başarmış kaç kişi var ki, bir öğretmenin türban takması bu kadar korkutucu geliyor anlamış değilim.
devamını gör...
(bkz: allah belanı versin)
adam bi de program mı sunuyormuş. türbanlı birini gören var, görmeyen var diyor. görünce travma yaşıyormuş. türban demek, türbanlı demek tecrit edilmiş pislik bir şey mi acaba? neyden bahsediyor bu ya? bi bitmediniz, Allah belanızı verir inşallah. korkak, vatan hainleri. inşallah rezil bir insan olduğun için suratına tükürürler yazıklar olsun diyerek.

sorumlu hissedenin programı rtük'ün şu adresinden şikayet etmesi görevidir.
devamını gör...
--- alıntı ---

radyo ve televizyon üst kurulu başkanı ebubekir şahin :

"can ataklı’nın ayrımcılık içeren ifadelerini kabul edemeyiz. bu nedenle 6112 sayılı yasaya göre tele 1 hakkında inceleme başlattık. başkan olarak tavrım, ilk üst kurul toplantısında gündeme alınması ve en üst limitten cezanın verilmesidir"

--- alıntı ---
devamını gör...
korku, esfeli safilindeki insanlar için farz. bu tür insanlar korkmadıkları için güç kendilerindeyken her türlü kötüğü söyleme ve yapma özgürlüğünden geri durmazlar. o yüzden yasa hukuk bu insanlara karşı olmalı.
russo ne demiş; özgürlük, istediğin herşeyi yapabilmekte değil, istemediğin hiç bir şeyi yapmak zorunda olmamaktır.
devamını gör...
can ataklı hemşehrimdir, pek sevmem, görüşlerine de hiç önem vermem. entelektüel kalibresi yoktur. dümdüz bir adamdır. sözlük erbabı adama saydırınca baktım makara kukara diye ayetle mi dalga geçmiş, abd askerlerine mi dua etmiş, yurtlarda tecavüze uğrayan sübyanlar için bir kereden birşey olmaz mı demiş. yok, çaputa sallamış. Allah, peygamber, din,iman hikaye.. urfalının isotuna , islamcının çaputuna sallama cancığım. hadi hayırlı tıraşlar..
devamını gör...
videoyu dikkatli seyrederseniz stüdyodaki gizlenmiş masonik sembolleri bulabilirsiniz.

kim ne derse desin, ben bu corona'nın dış güçler işi olduğunu düşnüyorum.

dikkat ederseniz birileri düğmeye bastı. seçimle, sandıkla yıkamadıkları değerlerimizi virüsle, can ataklıyla, homoseksüaliteyle yıkmaya çalışıyorlar.

ümmet buna izin vermez. esas tartışılması gereken mesel çarşaflı öğretmen olmaması konusudur.
devamını gör...
çok çok eskiden birileri bu -insan-a rol model olmuş iste. o da onun -izinden- gidiyor. lafa gelince özgürlüğü de kimseye bırakmazlar, kadına şiddetin her türlüsünü lanetlerler, öğretmenlik onlar için ultra mukaddestir ama kendileri gibi olmak ve düşünmek kaydıyla. en hafif ve formata uygun tarifle -çocukça- bir davranış.
devamını gör...
akıllı bir insanın (düşünce yapısını geçtim) en azından bir televizyon kanalında dile getirmemesi gereken yorumlar. evet, tanım bu şekilde. gelelim samimi yorumlarıma:

ben bu insanlara şu tavırları, bu düşünce yapısını çok görmüyorum. kendilerinden beklenen kalitede zaten yaptıkları her şey. yanlış anlaşılma olmasın. bu şahsı kemalist, atatürkçü olarak değerlendirmediğim gibi ayırt etme kudretinin tam ve sağlıklı olduğunu da düşünmüyorum. böyle bir saçmalık olabilir mi ya? bunlar gerçek mi yani? yıl olmuş 2020 demek istemezdim ama yıl olmuş 2020 bu kokmuş muhabbetleri tatmaktan bıkmadınız mı? ben bıktım ne yalan söyleyeyim.
off üşendim.

hülasa can ataklı ve onun gibiler gerek beraber anıldıkları camia gerekse ülkemizin milli değerlerini kirleten, çocukların ulaşamayacağı yerlere konulası ve adeta deyim yerindeyse cringe yaşamamıza neden olan tiplerdir.

sol, sağ ve orta kesim adına üzülüyor, kendisine de bu talihsiz hayat görüşü için geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
devamını gör...
türbanlı öğretmen cok uzun zamandır var zaten. kamuda başörtüsü serbest olalı uzun zaman oldu.yaklasık 7 yıl olmuştur. hatta chp nin de destegi ile kalktı yasak.feto sendikasi * haric tüm sendikaların ortak sivil itaatsizlik eylemi ile sürec baslamısti. toplumsal mutabakat olusmustu. demek ki bunlar bunadılar hatırlamıyorlar. ya da goz görmeyince gonul katlaniyordu. boyle canli canli gorunce yurekleri sızlıyor gariplerin.*
devamını gör...
yobaz yobazdır, o'cu şu'cu olmasına gerek yok.

umarın bu tarz yobazların, fosillerin olmadığı bir zaman gelir ve biz o zamanı en kısa sürede görürüz.
devamını gör...
ondan sonra bunlara "kemalist terör örgütü mensubu" dediğim zaman "vay efendim siz nefret körüklüyorsunuz" diyorlar. ulan bu ülkede nefretin tohumu sizin varlığınızla ekildi. aha işte o tohumun bir ürünü. can ataklı.
devamını gör...
sanırım kendisi uzayda yaşıyor. hayatında hiç türbanlı öğretmen görmemiş çocuk olabilir diyor şaka gibi... sorun da bu zaten ya işte... o çocuğun başörtülü öğretmen görmesi gerekiyor... yaşadığı toplumdaki kadınların çoğu başörtülü çünkü. kendisi o yaşlardayken başörtülü öğretmen görmemiş ve tam da bununla ilişkili olarak toplumu yaşadığı o daracık çevreden ibaret sanmış birisi bence... siz yok sayınca, yasaklayınca, bastırınca değişmiyor hiçbir şey. ahaha ben de saçları sarıya boyalı kafası açık bir kadının rol model olmasını istemiyorum mesela çocuğuma... ne olacak o zaman... gücü yeten yetene mi diyeceğiz? bu millet kaç kez sandığa gömdü bunları, hala akıllanmadılar. bunların ekmeğine yağ süren içimizdeki gafilleri de anmadan olmaz... neyse. o gevşek gevşek “türbanlı” diyen ağzına terlik fırlatasım geldi bir de... hala öğrenemediler arkadaş “başörtülü” demeleri gerektiğini... paspas zihniyetliler...
devamını gör...
kökten dinsizlere oynuyor anlaşılan. ama bilmiyor ki, dinsizlik ayrı din düşmanlığı ayrı. onun bu tutumuna alkış tutacak atesit veya deist sayısı bir elin parmaklarını geçmez. yanlış tribüne oynuyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar