can yayınları

bu kadar berbat çevirileri ancak bilinçli yapabilirler dediğim. baksan çok iyi adamların kitaplarını çeviriyorlar ama bir okuyorsun kitaptan soğuyorsun.aslında bu can yayınlarına has bir durum değil ama can yayınları abartmış durumda.eski basım çeviriler çok daha sağlam oluyorlar.

devamını gör...
her ne kadar yanlı yayınlar yapsalar da çok kaliteli yazar ve kitapların çıkarıldığı yayınevi. okuduğum kaç kitabı var, bir tanesini de sıkılıp bırakmışlığım yok. gerçekten kapak, içerik, tema olarak çok kaliteli eserlere sahip. kütüphane de bir yekün tutacak kadar eser kazandırabilir bir kitapsevere.
devamını gör...
o kitap tasarımları nedir ulan? çiçekli böcekli şeyler?
nerde eski tasarımda kitap görsem almama sebep olan yayınevi.
yeni kitapların girmeyecek kütüphaneme. ben bir dinozorum.
devamını gör...
belki bir büyük kütüphane bölümünü kaplayan yayındır. elde durduğu gibi durmuyor okurken. tasarımları da eski bir yayıncı olarak, gayet iyidir.
devamını gör...
metro goldwyn mayer film şirketinin simgesi olan aslan kükremesine eşdeğer, kalp amblemiyle bütünleşmiş yayınevidir. eğer o aslan kükrüyorsa film iyi bir hollywood filmidir.*
devamını gör...
birkaç senedir yaptığı gibi d&r da 5 tl'den kitaplarını (elde kalanlar bile olsa) kampanyaya sunan marka. hem yeni yazarları keşfetmek hemde olur da okumak isteyip de bir türlü edinemediğin bazı kitapları da sunması gayet makul açıkçası.
devamını gör...
nobelist yazarlardan iyi para kaldıran yayınevi.
umberto eco rahmetli olduktan sonra onun kitaplarına özel fiyat düşürme politikası uyguladı.
bu, iyileşme gayretinde olduğunu gösterir. darısı diğer yazarların kitaplarının da başına.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar