sosyal medya paylaşımları ile ilgili yapılan şikayetten dolayı yapılan inceleme sonunda başlatılmış soruşturma.

soruşturma gerekçeleri; "pkk ve dhkp-c propagandası", "türkiye cumhuriyeti devletini ve kurumlarını aşağılamak", "cumhurbaşkanı'na hakaret"

haber
devamını gör...
bence yetmez ama evet sürecinden çözüm sürecinin bitişine kadarlık dönemde atılan twitler soruşturma konusu olmamalı. yoksa akpartinin içindende bir sürü kişiye de soruşturma açılır. o dönem biliyorsunuz: ermenilerden özür dileme kampanyası da yapıldı. sanki çok lazımmış gibi. tv'lerde öcalan övüldü hem siyasetçiler(genel olarak akpartili siyasetçiler) hemde enteller tarafından(misal hilal kaplan). haliyle o dönemde öyle saçma sapan bir dönemdi. bu canan kaftancıoğlu'da bu twitleri 2012'de falan atmış daha çözüm süreci yeni başlıyordu. o yüzden bence mazur görülebilir.

yani bu kadına terörden ve türkiye'nin kurumlarını aşağılamadan dava açılıyorsa, ahan bu kadına ne yapılmalı.
devamını gör...
hadi inşallah arkası sosyal medyada nasılsa bir şey olmaz diye geniş geniş terör propagandası yapanlara gelecek. ah ulan adalet. gelince nasıl eriyor iç yağlarım. bi cosss sesini de hilal kaplan için veririm üstüne. yalan yok.
devamını gör...
ne soruşturması, bazı suçlar soruşturmaya mahal bırakmayacak seviyede aşikâr.
bu kadın ne türk ne de türkçü, düpedüz vatan haini.
niye ortalıklarda yok? bu konuşursa chp istanbul’da hezimete uğrar.
konuşmasa da sonuç değişmeyecek ama işte konuşunca renkleri belli oluyor.
devamını gör...
geç kalınmış bir şey. 2012 - 17 yılları arasındaki suçlar için bu kadar beklenir miydi? neden şimdi? yıllardır diyoruz bu kadına siyasi yasak getirilmeli, hapis cezası almalı ve hatta vatandaşlıktan atılmalı, diye...şimdi 9 yıl ceza ver. e Allah razı olsun, ne diyelim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar