candy crush

cici bici renklerle bezenmiş babamın her dakika oynadığı facebook oyunu. başlayınca bırakmak zor diyorlar. bir de general mobile telefonlardaki magic sushi oyunuyla aynı mantıkta işliyor.
devamını gör...
bana neyse, yeteri kadar dikkat dağıtıcım yokmuş gibi bi'de oyun dünyasının nabzını tutup ne yapıcaksam artık, o kadar millet oynuyor neymiş diyerek indirdiğim ondan sonra da ondan sonrası yok, sürekli o renkli abidik gubidik şekerleri patlatmaya çalışıyorum. hayır insanlar 132. level da falan bi hırs yaptım, bi alındım, örselendim, google a 33. level hints yazıp arattım aratıcam o haldeyim. bilmiyorsanız bulaşmayın derim.
devamını gör...
akıllı mantıklı dediğim saygı duyduğum insanların facebookta oynamak için istek yolladığı oyun. tabi o andan sonra hiçbir saygım kalmıyor o ayrı.
devamını gör...
yiğit bulut un jölesi temizlenir ama bunun temizle temizle bitmiyor. oynamaya gelen davetlerden kurtulmak içni başladığım sonra da 29.seviyede çakılıp kaldığım feysbuk oyunu. yok ne yapsam geçemedim bu seviyeyi. ne gıcık bir şey.
devamını gör...
302. bölümde olduğum oyun. takıldığım zaman veriyorum kredi kartı numarasını gelsin 5 li şekerler. şaka tabi işe bisikletle giderken tek elle yolda oynuyorum yolun nasıl geçtiği anlaşılmıyor.. bir de öyle deneyin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar