caner erkin

#spor  #özgürler 

manisaspor'da ve abdullah avcı'nın genç milli takımında yıldızı parladıktan sonra soluğŸu rusya'nın cska moskova takımında alan ve şŸu aralar galatasaray'ın gündemine gelmişŸ sol kanat oyuncusu
devamını gör...
cska moskova'lı futbolcu. galatasaray'ın bu yıl uefa kupası turnuvasında birşeyler yapabilmesi için, yapabilmesine katkı sağlamak için yaptığı son hamledir. bakalım ne kadar verim alınacak. hayırlı olsun diyelim.
devamını gör...
üstün yeteneklerini ilginç bir şekilde bazen çok iyi yönde, bazen çok kötü yönde kullanan futbolcu. dün akşam kayseri maçında ikincisini tercih ederek adeta dökülmüştür.
devamını gör...
galatasaraya geldikten sonra gitgide artan bir performans göstermesiyle birlikte ne hikmettir ki, yaptığı hatalardan dolayı büyük kayıplara yol açmış kişidir. atletico maçı, trabzon maçı gibi ki başka örnekleri de mevcuttur, hakimiyetini çabuk kaybeden, sol açıkta iyi olmasına rağmen orta kesmekten biraz aciz bir kimse görüntüsü vermektedir. nitekim trabzonspor maçında kullandığı sayısız duran topu ya ön direğe kesmiştir yada rakip oyuncuya. trabzon maçında saç baş yoldurmuştur attığı tüm ortalarla. nerdesin balta?
devamını gör...
arda ile kavga ederek, gidiş bileti almış futbolcudur. dudağı patlayandır ama, yönetim yine de o'nun hatalı olduğunu açıklayacaktır. arda kavga mı çıkarır canım...
devamını gör...
milliyet'in, haftada bir ''fenerbahçe'den galatasaray'a bir çalım daha'' başlığı altında ana sekmeden vererek ''kimmiş lan acaba?'' diye girenleri dumur etmesine malzeme ettiği oyuncu.

bu adam mı çalım yani?

son geçirdiği sezonda durmadan boş boş sağa sola koşmaktan, ceza sahasının kenarına geldimi default olarak kim var kim yok bakmadan gelişine şut sertliğinde ortalar kesmekten, üstüne bir maçta 5 dakika içinde iki defa aynı hatayı yapıp kırmızı kart görerek takımını uefa kupasından eletmekten başka birşey yapmamış bir adam.

bu mudur habercilik?
devamını gör...
küçükken aynı sınıfta okuyup aynı ilçenin futbol klübünde top koşturduğumuz çocuk.. o zamanlar yazları kafayı kazıtırdı şimdi uzun saç seviyor.. gerçekten çok yetenkli olduğunun farkındaydık galatasaraya gelince çok sevindim..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar