cansikintisi

sıradışı şeyler yazdığını iddia etmiş. sanırım can sıkıntısından hep. kallavi yazar diyelim bari. fevkaladenin fevkinden harikuladenin harkına kadar destekliyoruz kendisini.
devamını gör...
ne zaman bu arkadaşın nickini görsem 3 kere tövbe çekip boy abdesti de alsam mı diye düşünüyorum.
sanırım yönetim değiştirse yanlış anlamaya meyilli damgası yememek için bu nicki bu haliyle bırakmış yazarı.

düzenleme: herkes de iyi niyetliymiş nasıl da utandım bak.
devamını gör...
(#6559054)

belli ki bir fikri var
ama bunu belirtirken müslümanların inançları içerisinde yer alan şeylere "zırva" diyerek övmeye çalıştığı kişinin belki de asla yapmayacağı şekilde bir kindarlık göstermiştir.

umarım bu onu mutlu ediyordur. bir mahlasın arkasından bunları söylemek çok kolay. muhtemelen müslüman arkadaşları da vardır ve onların yüzüne karşı böyle söylemiyordur kalplerini kırmamak adına, söylüyorsa da ahlakı bu kadardır. neyse ki burdaki müslümanlarda kalp yok, sol yanımızda taş taşıyoruz.
devamını gör...
sözlüğe farklı bir renk katmış yazar. "her şey zıttı ile kaimdir " ilkesi gereği sözlükteki varlığı korunmalı.

yuvasına dönmesi saçma; lakin şunu da bilsin ki, biz onun yuvası denilen aşağılık sözlüklerden "ana avrat" küfürler yiyerek buraya geldik. bir baksın buraya! burada küfür yok, yönetim seçim zamanı diye küfürbaz yazarlarını karşıt görüşlülerin üzerine salmıyor, işte bu küfür ettiği dinin sadece basit bir özelliği ve mevcut sözlük yönetimince kural olarak konmuş.
bu bir nimettir.
devamını gör...
(#6604546) bir kazayı imam hatibe bağlamış din düşmanı. içip içip balkondan düşen, alkollü trafik kazası yapıp hem kendini hem başkalarını öldüren embesilleri nereye koyalım?

nefretinizle yok olun inşallah.
devamını gör...
(bkz: #6604546)

bu vahim olayın islamcılarla ve ya imam hatipler ile alakası nedir ? hayır anlamaya çalışıyorum hakkaten. kızlar 30 cm suda boğulmuş amma velakin, sende ki bu sığ düşünce can çekişmekten beter.

gecenin trolü seni seçtim pikachu.
devamını gör...
fawaz gerges islamcılarla modernistler arasında zerre fark yok, aynı kafanın farklı tezahürü demişti. nefretini dışavurum şekli hedef kitlesinden farksız bir yazar.
devamını gör...
#6636119
22 yıldır hemen hemen hergün bisiklete binen biriyim ve alakası yok. dağ bisikletiyle 4 saat keçi yolunda gezdiğim oldu ve böyle bir uyuşma yaşamadım. kondisyon bisikleti sabit bir cihaz olduğundan kaba et ister istemez uyuşuyor.
t: yazar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.