son zamanlarda baya popüler oldu herhalde bu. genç kızlarda ve orta yaşlı kadınlarda çokça görüyorum. uzun askılı çantaları omuzdan çapraz olacak şekilde takıp askısını göğüs arasından geçiriyorlar. bu da memelerin fırlamasına sebep oluyor. hem de sağ twix ve sol twix olarak. beni ilgilendirmez tabi ama hoş bir şey değil bence.

not: caps maps yok, dağılın.
devamını gör...
hırsızlık olaylarına karşı önlem olabilir. boyundan çapraz asılan çantalar özellikle toplu taşıma araçlarında çantanın güvenli bir şekilde tutulmasını sağlıyor.
devamını gör...
90'larda tahtakale esnafı ericsson a1018'leri kemere sıkıştırırlardı , bana şu an bu olay öyle geliyor. zamanla azalır diye umut ediyorum 80b'ler de çünkü s400 havası oluşuyor , abd' den yiyeceğiz zılgıtı.*
devamını gör...
maksatlı açılmış bir başlıktır.
küfürsüz sözlük edepsiz sözlüğe inkilâb ediyor izlenimi vermektedir.
kendi adıma, edep ve âdâba dikkat edildiğini düşünerek katıldığım dünya sözlük moderasyonundan konu ile ilgili açıklama bekliyorum.
ekşi sözlük başlıklarına yaklaşmış, etrafında dolaşıyor, temas ta ediyor.
hayâsız demiyorum, hayâ îmandandır diyorum.

düzeltme: edepsiz sözlük diye bi saçmalık gerçekten varmış. onuda şimdi öğrendim, öğrenmez olaydım.
devamını gör...
sinir yükleniyor. efendim, o askı oraya kayıyor. çıkıntının üzerinde nasıl duracak askı, ya ortaya kayıyor ya koltuk altına. koltuk altına kayınca alıp başını gidiyor çanta, bu yüzden böylesi daha çok kullanılıyor. çocuğa anlatır gibi anlattım bakın. memeler fırlasın da millet baksın diye değil yani.

kurup kurup kusuyorsunuz. beni ilgilendirmez tabii ama hoş bir şey değil bence.
devamını gör...
anlaşılan memesi küçüklere dert olmuş.
millet baka baka analiz kasacak hale gelmiş.
şahsen kadın gördüğümde yere bakıp geçtiğim için benim hiç dikkatimi çekmedi mesela.
not: güzel saliha kızları hafiften süzerim, onlarda yok böyle bir uygulama. yani bu şekil bir uygulama yapıyorsanız ya saliha değilsiniz ya da güzel.
devamını gör...
ben bu gün gördüm bunu. işin daha güzel en güzel mükemmel tarafı ise südyen olmaması idi. haliyle biraz boyun fıtığı olmakla birlikle iki harika füze gördüm. *
edit: ya libido yüksekse suç benim mi? n
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar