çantamda ne var

popülaritesi olan kızların yeni modası. çantasınnda olanları tek tek gösterip, trendlerden falan bahsediyorlar. herkeste marka bir parfüm, pahalı bi ürün var.
"ölçülü şık" hanfendiler de eksik kalmamak için bir video yapmış. bakalım neler varmış bizde olmayan:

devamını gör...
kıza ve kanalına abone olanlara küfür ettiğim bir video.
sanırım kendisi ara bezi kullanıyor karı resmen marka reklamı yaptı abi.
devamını gör...
(bkz: eşeğin sol arka ayağı)

çıntımda not defteri var italya'ndan aldım milano'dan çünkü ben italya'yla gittim , ben gittim , hemde milano'ya , bu arada bana hediye almak isterseniz not defteri alabilirsiniz.

arkadaş tesettür kız moda'sı popüler bik bik her ne zımbırtıysa kadın yüzünün astarını yırtmış, beleşe nasıl alıştıysa , reklam üründen nasıl geçinmeye başladıysa ne için çektiğini anlamadığım yutup kanalında defter istiyor. ama çok sempatiiiik!! çok tatlış bir ikon o!
ayrıca bu elemanı eleştir bi ig fotosunun altına ağzı ağzına geçitirio fanları çünkü o çok hanfendiii.
oturdum eleştirmeden önce inceledim. ne mezunu anlamadım bizim ülkede eğitimden vururlar ya öne çıkan insanı bende öyle yaptım. ama haketti yani ! 30 bin küsür insanı toplamış etrafına şarj aletimin götürdüğü yere giderim diyor abla. ya işin acı yanı ülkenin %50 si bunun gibileri takip ediyor %50 si acun u geriye zaten cogito daki online 60 kişi kalıyor. ülkenin tamamı % kaç bilemedim tabi.
devamını gör...
karanfil, şeker, mendil, ıslak mendil, yara bandı, ağrı kesici ve su gibi elzem eşyalar içermeyen hiçbir çanta, çanta statüsüne girmemeli kanımca. e tabi abla nereden bilsin toplu taşıma aracını ya da ola ki birinin ihtiyacını. kızmıyorum da üzülüyorum çok, tamam kabul ediyorum, birçok kadın sever bakımlı olmayı ve görünmeyi fakat hepsinin muadili uygun fiyatlı ürünler var. yani afedersiniz müsrifliktir. sonra vay efendim bilmem ne.***
devamını gör...
yaşayıp ggöreceğimiz neler varmış,ne sinir bozucu bir şey bu.üç beş ay önce böyle bir akımdan bahsedildiğinde 16-17 yaşındaki kızlar yapıyor sandığım için çok da şaşırmamıştım.şimdi hayretler içindeyim.deli midir bu kızlar,amaçları ne,ne yaptıklarını sanıyorlar,yakışır mı çanakkale,istiklal harbi şehitlerinin torunlarına şimdi.bir sürü saçmalık gördüm de bu kadarını beklemiyordum.allah muhafaza etsin bizleri.
devamını gör...
açılın şimdi de ben yapıyorum. tabiiki video çekemem.

dersane için 2 adet eşşek gibi tus kitabımmmm 300'er sayfalık farma ve kardiyo.

okul için biyokimya notlarımmm. çok seviyorum notları her gittiğim yerden alırım. evet okuldaki kırtasiyeden aldım. türkiye'den.

bilimum renkli kalemlerim. görsel hafıza geliştirmek için.

peçete, ıslak mendil. markaları yok.

dideral, majezik.

anahtar manahtar.
gerçekten çok garip videolar. bir yandan eleştiririm bir yandan da boş vaktimde denk gelirse izlerim. bir de bu kızların çantasından defter eksik olmuyor ya ona kuruluyorum. ne yazıyorsun bacım sen o deftere. yeni öğrendiğin makyaj markalarını filan mı?


devamını gör...
bomboş bir çantayla karşılaşılan video.

oturacağım yere ben değil şarj aletim karar veriyor. ıhıhıhı. bu cümleden sonra devam etmek zor oldu. çantanın boş olması neyse de gövdesinin üstünde yer alan şeyin de boş olduğunu görmek acı veriyor.

var da eskimesin diye mi kullanmıyo yoksa hiç mi yok, merak konusu.

devamını gör...
açıklıyorum;
bershka çanta
pierre cardin cüzdan
samsung note 4 ve şarz cihazı ve yedek bataryası
küçük ajanda ve tükenmez kalem ve kurşun kalem
avon parfüm
nivea dudak kremi
golden rose ruj
misha ruj / kore
diş macunu ve fırçası
watsons mendil
uni ıslak mendil
usb dönüştürücü kablo
3 adet flah bellek
delete sakız
çorap / kore
kimlik fotokopileri
uçak rezervasyon fotokopileri vs. çıkışlar
alınacaklar kitap listesi
stefan zweig / olağanüstü bir gece kitabı
poşet
anahtarlıklar
nescafe 2'si bir arada kahve
bozuk para kesesi
şişe açacağı
tesbih
2 adet kulaklık
kartlık
makas. ayna. törpü vs. içinde küçük çanta

hava durumuna göre şemsiye ve şal.

böyle yazınca bana da çok göründü, eksiltmeye çalışıp eksiltemiyorum ve itiraf ediyorum, küçük çanta kullananlara özeniyorum.

*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar