çay içmediği için başı ağrıyan insan

çay içen insanlarda olmaz böyle tripler efendiler... tamam, bi bardak çay içsek de kendimize gelsek filan der ama öyle kahve tiryakileri gibi çıkıp "off başım çatlıycak yaa :s" filan olmaz...

bu kahve içen insanlar ne acayip ya...
devamını gör...
saat kaç olursa olsun çay içmeden uyumayan insandır. eve gelir gelmez de hemen ocağa çay koyar.allah muhafaza migren boyutuna geçmesin baş ağrısı.
devamını gör...
her çayı da içemez; ayy bu demlenmemiş, bu açık olmuş, bu çayın suyu çaya uymamış deme kapasiteleri yüksektir. ama demledikleri çaylar enfes olur. böylesi çayı demler servisi sana bırakır o yüzden bu türden kaprisler gördük mü o kişiden koşarak uzaklaşmak gerektir. tabi böyle bir annen varsa çay servislerine, demlediğin çay için yapılan tonla eleştirilere, sıkça tutan çaysama krizlerine alışırsın mecburen. Allah genç yaştaki bağımlılarını kurtarsın ne diyelim.
devamını gör...
misafir olarak gelmişse şayet her türlü iç sese maruz kalma ihtimali yüksek olan insandır. demlik üstüne demlik bitirmesi ev sahibini pek etkilemese de evin çay doldurmaktan sorumlu veledini bir hayli kızdırır.
devamını gör...
gerçekten çay övmek için söylemiyorum. gece pek uyumadığım için bu sabah başım hafif ağrıyordu. 9'da yattım 12'de bi kalktım başım çatlayacak. ağrı kesici aldım işe yaramadı. sonra kahvaltı yapayım dedim. kahvaltıda da çay içtim ve baş ağrım kesildi.
devamını gör...
kesinlikle benim içmeyince kafam tutuyor. ama kaçak çay olacak essahlı bir çay olacak yoksa fersiz çaylar pek bana göre değil.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar