çayı şekersiz içmek

2.
bir güzel tercihtir.
masada şeker bekleme faslına katılmamaktır. çayın hakiki tadını, kokusunu algılamak, şerbetle arasındaki ince çizgiyi yakalamaktır.
bir de sofra hazırlarken, şekeri sofraya koymayı unutmaktır.*
devamını gör...
4.
dökülürse şayet, örtüde iz kalmamasına vesiledir.çayın esas lezzetini bulmaktır, şekerden tasarruftur, iyidir çekersiz çay.*
devamını gör...
5.
açık içmeye sebeptir.1 haftada alışılıyor arkadaşlar, bende öyle oldu..minicik şeker katılsa içilememektedir bundan kelli..
devamını gör...
7.
gerçekten çay içmektir. başlarda çay tüketimini biraz azaltsa da alıştıktan sonra çayı eskisinden de çok sevmeye, eskisinden de fazla içmeye sebebiyet verir.
devamını gör...
11.
sek çay içmektir.
çayın tadına işte ozaman varılır.
1 hafta şeker atmazsanız 2.hafta attığınız minik şeker bile devasa şekerli tadı verir.
devamını gör...
13.
şekersiz çay içmek değil çay içmektir, çayın tazeliğini de kolayca anlayabilirsiniz. şekerli içenler isterlerse güzelce niyet edip bir iki hafta içinde bu makama erişebilirler. *
devamını gör...
15.
bitki çaylarıysa evet, şeker bitki çaylarının içindeki vitamine etkisi olduğundan şekersiz içmek daha sağlıklıdır. zaten onların içinde doğal şekerleri vardır.. fakat karadeniz çayı dediğimiz bildiğimiz çayı, şekerli hatta mutlaka bir damla da olsa limon sıkıp için, içindeki kanserojen maddelerin etkisini en aza indiriyormuş..
devamını gör...
4 arkadaşın bulunduğu bir ortamda, üçünün çayı şekersiz içmesi sayesinde, çayına altı şeker atan dördüncü arkadaşın şeker ihtiyacını diğer üç arkadaşından karşılamasını sağlar. *
devamını gör...
tüm yiyeceklerini ve tabii çayını da alıp koltuğa kurulduğun anda şekeri unuttuğunun farkına varman çayı şekersiz içmeye başlaman için en büyük sebeptir. *)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar