çaykur rizespor

karabük deplasmanına formalarını unutarak gelmişler, bu sebepten de karabüksporun yedek formasını giymişler. tam fıkralık durum yine karadenizli kardeşlerimizden. *
devamını gör...
takip edebildiğim kadarıyla, transferde daima "iyi zenci"leri, bulup takıma katmaktadırlar.* şimdilerde freddy adu'nun adı geçmekte. ama eskilerde kalmış bir tettehleri vardı. beşiktaş'ı beşledikleri maçta, gol vuruş yeteneğini bayağı bir geliştirmişti.*

(bkz: emmanuel tetteh)
devamını gör...
mustafa denizli'nin gercekten fark yaratan bir hoca oldugunu gormemizis saglamis kuluptur. yillardir playofflara katilip surunen rizespor bu sene de benzer bir performans gosterirken devre arasinda gelen denizli sayesinde istikrarli bir performans gostererek ilk 2 sirayi garantilemistir. denizli'yi tebrik etmek lazim.
devamını gör...
önümüzdeki sene küme düşmek istemiyorlarsa şimdiden denizli'yi kovmaları gerekir. denizli ilk senesinde başarılı olur, ikinci senesinde sıfır çeker.
devamını gör...
süper lig'e dönüşü sevindirmiştir, ama mustafa denizli'nin gitmesi üzmekten çok korkutmuştur, ama sonradan gelen transferler bu sezon ligde kalacağımızın habercisidir. ama büyükler arasına giremeyeceğiz, hayaller suya düştü.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar