bu sayede ellerim bakımlı mesajı veren kızdır, hemde korkularını bu sayede yenerek, fotolarında elelrini göstererek kötü enerjiyi üzerinden savmaktadır. kardeşine lolipop alır önce ellerinin arasına, eller tabi her zaman temiz ve pamuk görünümünde felan; bir foto, jelibon için aynısı, kiraz, çekirdek Allah artık hangi nimeti nasip ettiyse kendisine elinden avuç içinden geçmesi muhtemeldir. o nimetler elde olacak, hiç bir şey bulamazsa melankolik olsun diye abisinin, babasının sigarasından alıp elleri yanan sigara eşliğinde melankoli fotoğrafı çekerler ama yine gözüken sadee ellerdir.

genellikle 20-25 yaş aralığında olanların yaptığı gözlenmiştir.
devamını gör...


benim çevremde olmayan insan. tumblr karıştırdım, istagramın altını üstüne getirdim, facede çılgın attım ama bulamadım lan bu kızlardan. nerede olum, kim.

edit: buldum bir iki bir şey, netice de varmış efendim. hakketten elleri de güzelmiş.
devamını gör...
bir genellemenin daha dışında kaldık elhamdülillah dedirten arkadaştır. eller beyaz pamuk gibiyse göstermemesi daha iyidir ama yine de linç etmeyelim mümkünse.
devamını gör...
bir kere güzel çıkmıştır, güzel çıkan birini görmüştür instagram'da, orda, burda.
ondan kelli de o eli hep çenenin hafif sağında olmuştur fotoğraflarında.
devamını gör...
herkes bir yorum yapmış yok süslüman yok bilmem ne kızın suratına söyleyin madem bunu alacağınız cevap büyük bir sana ne olacaktır.bırakın artık şu insanların yaşam tarzlarına müdahale etmeyi isteyen istediği gibi yaşasın
devamını gör...
yerli yersiz eleştirmeyi, ötekileştirmeyi, kınamayı nasıl da seviyoruz değil mi?
biri evini değiştiriyor, offf eşyalara bak ne zevksiz diyip kestirip atıyoruz.
yada birinin giyimini kuşamını beğenmiyoruz, hoff ne biçim giyinmiş diye yaftalıyoruz ve asla tarzı bu demek ki diyemiyoruz değil mi?
 
vaktiyle bende yaptım, bu ne yea dedim, güldüm hatta gevrek gevrek ama kalbime bu şekilde davranmanın ne kötü birşey olduğunu anladım.
 
diyeceğim o ki, başkalarının fikirlerini, tavırlarını, davranışlarını ve yaptıklarını kınıyor ve başkalarının hayatlarıyla fazlasıyla meşgul oluyoruz.
 
demek ki onun tercihi o, yaradan her birimizi farklı yaratmış biliyoruz değil mi, kendi hayatlarımızla ilgilensek sadece, başkalarının hayatlarını, eksikliklerini eleştirdikçe kalplerimiz yaralanıyor, kararıyor ve kirleniyor farkında mısınız?
devamını gör...
artık twitter'da salt elini çekip koyanları gördükten sonra garip gelmeyen muhamasaqar kız. el var yüzün yarısı var. adeta güzel olmayan kısımlar paint'te elenmiş gibi. yav çiçek koy, böcek koy, kaykaylı adam koy bu ıstırap niye.
devamını gör...
eli bir yana da sağ eliyle tutup iğnesiz şalını boynunu açacak şekilde çekiştiren bacıları gördükçe nispeten anlaşılabilir kız.
o şali niye cekistiriliyor ki?
devamını gör...
4 parmak yapıyorsa rabiacıdır. 4 parmak başörtüyü kapatmak için yeter.
5 parmak yapıyorsa çınaraltı grubundandır. bu da dolama yapatmak için yeterli.
baş parmak ile kapatıyorsa şeriatçıdır. baş parmak göz hizasındaki açıklığı kapatmak için yeter.

her türlü muhafazakardır.
devamını gör...
kadınları en iyi ellerinden okursun çünkü. genelde anlatmak istediklerini elleriyle anlatırlar.

fotoğraflarda sürekli gözüken eller de yüzük parmağını göstermek için değil. hemen sırtlanlık yapmanın alemi yok. ben buradayım varım mesajı veriyor. aslında bir noktada fotoğrafa karşı bir ellerini kullanarak guard'ını alıyor.
devamını gör...
bir de sadece elini gösteren tayfa var. at nalı gibi yüzük takıyorlar görüyoruz yani sağda solda keşfette falan çıkıyor.
utanç sebebisiniz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar