cem adrian

yugoslav kökenli bir ailenin çocuğŸudur. tiyatro ve fotoğŸrafçılıkla ilgili eğŸitim almışŸtir. bir dönem radyoculuk hayatına atılmışŸtır. ses telleri normal bir insanınkinden 3 kat uzunmuşŸ ve 6 oktavlık sese sahip ve basstan sopranoya kadar bütün sesleri çıkarabilen insan dışŸı varlık mı desem müzisyen mi desem . "emir" diye yeni albüm yapmışŸtır. albüm kapağŸını ve albüm fotoğŸraflarımehmet turguta aittir.
(bkz: tanrının elleri)
(bkz: yine geldi sonbahar)
devamını gör...
yetenekli olmanın kaliteli müzik yapmaya yetmediğinin kanıtıdır. şüphesiz ki cevherdir. kendisini iyi prodüktörlere, söz yazarlarına, bestecilere emanet etmediği sürece hep bir eksiklik barındıracaktır.
devamını gör...
fazıl say'ın keşfidir. fazıl say bilkent üniversitesi'nde hocalık yaptığı için bu üstün yetenekli şahsın da özel öğrenci olarak okula girmesini sağlamış, iyi de etmiştir.
devamını gör...
aşk bu gece şehri terketti parçası ile tüylerimi diken diken eden , korkudan irkilmeme sebep olan " sözde" müzisyen.bu işi bırakmasını öneririm.korku - gerilim filmi izler gibi oluyor insan.
devamını gör...
7 oktav. * böyle bilinir halk arasında.

bir röportajında söylediği sözleriyle ve sesiyle beğenimi toplayan müzisyen.

"yıllar önce gençlerimizi gerizekalılaştırmak için serdar ortaç'la yonca evcimik'i başımıza savdılar." demiş. ne doğru.
devamını gör...
yaptığı müzik iyi değildir. abidik gubidir ciyaklamak gibidir. ha benim fikrim bu, orası ayrı tabii. gidin queen dinleyin bunu dinleyeceğinize, en azından kaliteli.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar