cem yılmaz

#özgürler 

yaptığı esprilere en çok kendi gülen şahsiyet.

dikkat edin, espriyi yaptıktan sonra öyle bir gülüyor ki, etrafındakiler de"lan bu herif bu kadar güldüğüne göre biz anlamadık espriyi heralde, gülelim de belli olmasın eheheh" diye düşünüyorlar.

tamam adam komik itirazım yok, ama sadece gösterilerinde komik.

"cem yılmaz yine gülmekten süründürecek, cem yılmaz yine herkesi kahkaha komasına soktu, az sonraa" tarzı şeylerden sonra gelen cem yılmaz görüntüsü için konuşuyorum ben.
devamını gör...
türkiye'nin en komik kişisi, zeki ve yetenekli adam. umreye gittiğini de duydum. sordular, yalanlamadı. ha, her umreye gidene de bu yüzden saygı uyacak değiliz o ayrı.
devamını gör...
ortalama türk insanı olduğumu bu vesileyle öğrendiğim komedyen. amerikanın en iyi komedyenini getirsen burda da ona gülen olmaz. türk insanın nelere güleceğini çok iyi bildiği için o orada,biz de buradayız. sadece bu da yetmez. bunu ifade etmek,jestler,mimikler v.s. önemlidir. boş adam olsa hokkabaz gibi bir filmi çekemezdi diye düşündüğüm komiklik abidesi.
devamını gör...
türk insanının espiri anlayışı için ölçü kaynağı kişi.bir ortalama türk olarak gülüyorum ne yazık ki bu adama.kendime inanamıyorum.halbu ki amerikalılar öyle mi?ne şakacı insanlar onlar,hem de seviyeli.

kahretsin dostum neyim var benim böyle!
devamını gör...
evinde cübbeyle televizyon kameralarına yakalanan, birkaç sene önce şahan gökbakar'la birlikte oynadığı istismarcı hoca konulu parodide oynamaktan pişman olduğunu sonradan beyan eden, sanırım son bir iki senede müslüman olmuş sanatçı. kendisinin komedyenlikteki en büyük artısı ortalama bir insandan biraz daha akıllı olmasıdır.
devamını gör...
kendisini komik bulmuyorum hiç izlemedim, gülmedim diyenlerin bile bir safhadan sonra yandan yandan gülmeye başladığı. roberto carlos'un katıldığı var mısın yok musun'da yine ronaldinho esprisiyle yarmış geçirmiş insan.
devamını gör...
arog'u izledikten sonra değerinin anlaşılmadığını gördüğüm ve neden bu kadar eleştirildiğini anlayamadığım mizahçı . bir de kıyaslandığı adamlar akıllara zarar .
devamını gör...
üretken adam. karikatür çizer, film çeker, başrol oynar,stand-up yapar. türkiye'de gördüğüm en yetenekli insandır. çekemeyeni çoktur. mütevazidir. hala insani anlamda hassasiyetini kaybetmemiştir. herkesin kendisini ona göre konumlandırdığı komedyendir. bir iş yapıyorum diyen cem yılmazın neresinde kalmışım ya da -neredeyse imkansız olsa da- acaba onu geçtim mi diye kendi kendine sormaktadır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar