lgbt'nin düzenlediği onur yürüyüşünde iki tane de kapalı bayan vardı. o bayanların cemaatçi ablalar olduğu iddia edilmekte.

cemaatin akp karşısında olan herşeye destek verdiği bir gerçek. ama öyle veya böyle insanın bu duruma inanası gelmiyor. yani ordaki iki tane ablanın gülen cemaatinden olduğuna inanmak istemiyor. tamam aşırı hareketleri var, bazan kırmızı çizgileri çok aşıyorlar ama bu kadar olamaz herhalde. bir de haberlerde bu sadece iddia boyutunda geçiyor. yani ordaki bayanların gülen cemaatinden olduğuna dair bir ispatta geçmiyor.

ama eğer onlar gerçekten cemaattense bu gerçekten felaket bir durum olur. çünkü bir müslümanın böyle bir yürüyüşte olmasının hiçbir bahanesi olamaz.

sonuç olarak bu haber bir çok yerde var ama haberle ilgili yorum yapmamak ve iyi niyetli olmak en hayırlısı galiba.

http://www.ensonhaber.com/c...
devamını gör...
ahlaksızca bir iddiadır.
cemaatçi dediklerinde gülen cemaatinin anlaşılacağını biliyorlar, ama üzerine gidersen biz belli bir cemaati kast etmedik cemaat ehlidir demek istedik şeklinde kıvırma payı bırakmışlar.
benim kanaatim bunların kılık değiştirmiş kimseler olduğu yönündedir. çok zorlasan ihsan eliaçık'ın müritlerinden olabilirler. veya bilemedin iki gerizekalıdan başka bir şey değildir.
devamını gör...
başörtüsünü dinin bir simgesi olmaktan çıkarmadığımız sürece karşılaşılması olağan durumlar. başörtüsüyle, namaz kılmakla, oruç tutmakla bitmiyor. her zaman söylediğim gibi.
devamını gör...
velev ki cemaatçidir. size ne be kardeşim.
bu dinin en büyük günahı eşcinsellik mi.
sakın lut kavmi diye gelmeyin.
yalan söylemek az mı günah sabah akşam tüm medyasıyla yalan haber yağdırıyor ak gönüller.
neden yalan ne büyük günah. müslüman değil münafık hareketi diyemiyorsunuz.
faiz haram neden akp ile artan faiz kullanma oranına laf edemiyorsunuz.
kumar haram akp devrinde tavan yapan iddia ve benzerlerine neden gıkınız çıkımıyor.
zinayı suç olmaktan çıkaran adamdan şeriat getirecek diye beklentisi olan şaşkınların.
islam adına dindarlık adına sağda solda konuşması islama en büyük zarar.
neymiş ensonhaber yazmış.
ensonhaber kimin ve ne amaçlı bir sitedir bilmeyen varsa gitsin kumda oynasın sözlükte yazarlık modluk falan yapmasın.
devamını gör...
bir iddiadır ve akp ile ilişkilendirmenin mantığını hala kavrayabilmiş değilim. üzümden üzüm sirkesi olur. elma sirkesi, çilek likörü filan değil. elmayla armutu karıştırmak lüzumsuzluğuna düşmemek lazım. beyin var, kullanmak gerekiyor.

cemaatçi abla ile ilgili bir fantezi kurmuyoruz ama faize nasıl bağlanıyor anlamıyorum. konu bu değil. yalan, faiz, eşcinsellik. bunlar farklı şeyler. burda eşcinsellikle ilgili bir durum eleştirilirken bu partizan tavırlarla sözümona akil bir tavır sergilemek çabası akim kalmıştır. komik olmayın. biraz yaşınızın adamı olun.
faiz başlığında lgbt konusunu tartışalım. bu kafayla bu olur ancak.
devamını gör...
gene at izini it izine karıştaranları göstermiş olan iddiadır. delinin biri bi haber yapıyor, biri işi hükümete bağlıyor diğeri cemaate sövüyor. velev ki haber gerçek olsun o iki kişi de cemaatten olsun. bu nasıl genelleme sevdasıdır arkadaş. hiç mi muhakeme yetimiz yok. Allah hepimize basiretli olmayı nasip etsin.

p.s : cemaatci değilim, hükümet yandaşı hiç değilim.
devamını gör...
haksızlıktır.

alınlarında cemaat yazmıyor. herhangi bir cemaattende olabilir. provokasyonda olabilir.

ama iki resimdeki kızlar birbirlerinden farklı kişiler.

yakında kokusu çıkar.
devamını gör...
muhtemelen özgürlük, devrim, gezi ruhu deyu overdose özentilikle oraya gitmiş iki abla bunlar. ya da gökkuşağı seviciler, ne yaptıklarıni bilmiyorlar. kılık değiştirme olayı bana pek inandırıcı gelmedi. hem fotoğraftaki kişiler benzemiyor hem de eşarp bağlamalari falan öyle taklit gibi durmuyor.
cemaattir aktır bunu kim bilebilir ki... iddia kısmı ensonhaber trollüğü.

not: john fruscianteci değilim. rhcp ye sempatim var.
devamını gör...
en son haber sitesinin talihsiz ve mesnetsizce yaptığı haberlerden sadece bir tanesi.söz konusu cemaat de olsa haktan ve hukuktan ve hatta kul hakkından şaşmak müslümana yaraşmaz. ki ilgili haber sitesine ''cemaatçi olduğunu nasıl anladınız'' soruma henüz cevap atmışlar değil ! bu tarz hareketler yanlış olduğu kadar müslümanı müslümana kırdırmaktan öteye geçmez.

devamını gör...
menfaat üzerine dönen siyaset canavardır.
yalan ise "siyasetinize tüküreyim". bu tarz haberleri cemaatin yayın organı da yapsa "onlarında siyasetine tüküreyim".
devamını gör...
inancim o ki cemaatten beslenenleri su tarafa koyarsak cemaatin sahadaki uyelerinin asla tasvip etmeyeceği haber iddiasidir...

bencesi yalan haberdir.. buna da inanırsak kelebek oluruz artik...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar