cemal metin avcı

pınar gültekinin katil zanlısı. anladığım kadarıyla ekşi sözlükte falan istenen yaşam profilinde biri çıkmayınca hayal kırıklığı yaratmış.
devamını gör...
pınar gültekin'in katili ifadesinde, pınar'la konuşmak için gittikleri bağ evinde çıkan tartışmada, genç kızı dövdüğünü, bayılınca da boğazını sıkarak boğduğunu, daha sonra gültekin'in cesedini ormanlık alana götürüp, çöp varilinde yakarak üzerine beton döktüğünü söylemiş.
devamını gör...
evli ve bir çocuk babası olduğu atlanılmaması gereken katil. öldürme, aldatma, çocuğu ihmal etme ve bilmediğimiz daha bir sürü pisliği bulunan mahluk. onca insanın geleceğini kararttı.
devamını gör...
bu katil inançlı biri çıksaydı malum sosyal medyalarda önce üstümüze lav silahıyla gelir, öldükten sonra kurşuna dizer, sonra da bıçaklarla parçalarlardı. demek ki atatürkçüler de kötü/yanlış bir şey yapabiliyormuş.
devamını gör...
eşinin boşamak istediği katil. aralarındaki ilişkiyi bilemiyorum ama Allah böyle bir imtihanı kimsenin başına vermesin. eşi adına söylüyorum elbette. nasıl bir ruh haline sahip, neler yaşadığını bilemem ama bir insanın canına kast etmek için, ne yapmış olmak gerek? anlamakta güçlük çekiyorum. defalarca yazıp sildim.
devamını gör...
27 yaşında bir genç kızı katleden katil. eşi boşanmakta haklıdır, bu insanın suratına hiç kimse bakmaz zaten,tanımış olmak istemez. anne babasına,eşine ve en çok da o minik kızına üzülüyorum.tabii en başta katledilen pınar'a. sosyal medyada merhumenin arkasından ''evli adamla görüşmeseymiş.'' diyenler lütfen bu şahıs hakkında da görüşlerini bildirsinler. hem evli olup,hem eşini aldatmak,hem bir genç kızı öldürmek nasıl bir vicdansızlık ve şeref yoksunluğunun getirisi acaba? insan bile denemez.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar