cemetery guard

en sevilen yazarlar sıralamasında bir anda bir numaraya yerleşmiştir. tanımlarını biliyorum ama eski nickiyle hangi yazardı bir türlü bulamadım. biri beni aydınlatsın.
devamını gör...
--- alıntı ---
almanya, belçika, hollanda ve fransa gibi ülkelere iltica etmiş pkk destekçisi kürtlerin çoğu uyuşturucu işindedir. gerçi pkk destekçisi kürtler, uyuşturucu dışında hangi işle uğraşırlarsa uğraşsınlar, pkk'ya haraç vermeden hiç bir yere kıpırdayamazlar. özellikle pkk almanya'da çok güçlüdür. zaten bir zamanlar pkk'yi bağrına basan almanya, bu yüzden pkk'yi terörist örgüt kapsamına almıştır.

aynı şekil, sözde vatansever görünen, her daim takım elbiseyle gezen ülkücü tiplerde uyuşturucu işinde başı çekerler. yeri geldi mi mangalda kül bırakmazlar ama icraata gelince hepsi fıstır. dinle de pek alakaları yoktur. her türlü pis işte başı çekerler. haraç yemeye çalışırlar. ya da toplanıp adam dövmekte üzerlerine yoktur.

işte pkk'lılar olsun, ülkücüler, bu hal ve hareketleriyle gayri meşru işlerle uğraşmalarıyla avrupa'da türklerin adının çıkmasında başı çekerler.

not: gurbetçi ülkücülerin içlerinde bin de bir de olsa böyle işlerle uğraşmayanlar var, onları tenzih ederim. kürtlerin de içinde uyuşturucu ve diğer gayri meşru işlerle uğraşmayanlar var. zaten oyle olanlrın pkk ile bağlantısı yok.
--- alıntı ---


yalancının teki!
ne dediğini bilmeyen sarhoşun teki belki de...

not'lu kısma bakın siz... ülkücülerin içinde binde bir de olsa uyuşturucu ticaretiyle uğraşmayanlar varmış!
paşamız lutfetmiş de binde birin itibarını kurtarmış...


devamını gör...
en sevmediğim yazar. nikinde hem c hem g var. bu ikili hem bu kadar itici hem bu kadar sevecen nasıl olabiliyür anlamıyorum. guest'ini de sevmiyorum. söyleyin bi daha mesaj atmasın bana.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar