cenk tosun

#spor  #özgürler 

alameti farikası nedir de daha sezon bitmeden 5 yıllık imza atıldı diye kafamda sorular bırakan futbolcu....

almeyda'ya kamyon, fernandes'e karaktersiz diyebilen bir beşiktaşlı olarak neden alındığını çok merak ediyorum şahsen....

fenerbahçe'li semih alınsaydı sevinecek biri olan beni şaşırtan trasferdir...

fernandes konusunda yanılmayan biri olarak umarım bu cenk konusunda yanılırım da adam 20-25 gol atar sezonluk ve ben utanırım burda..
devamını gör...
bu akşam ki maçtan sonra zemin çok kötüydü diye bahane üreten topçu...

ulan dingil iki gram beyin olsa idi kaleci ile karşı karşıya kaldığın pozisyonda golü adam akıllı istop edip golü atardın...elin gavuru zeminin kötü olduğunu bilip topu yere indirmeden tolga2nın bakışları arasında astı golü köşeye...muhtemelen senin aldığın paranın 10'da birini belki kazanıyordur...
devamını gör...
kendini göstermesi için büyük bir fırsat yakalamıştır. uç demiyoruz. sosa getirecek ya sen onu kaleye at yeter. o da olmazsa necip oynar artık forvette.
devamını gör...
dün akşam direkte patlattığı topa hala kafayı taktığım forvetimiz.

valla cenk' im elli gol atsan da ben o topa taktıım kafayı.
nasıl nişan aldın oraya hala aklım almıyor.
devamını gör...
şenol güneş'in elinde elmas gibi ışıldayacak olan golcü. şenol güneş'i çok seviyorum lan ben. bunu da belirteyim bir gassaraylı olarak.

devamını gör...
dün 1461 trabzonspor ile oynanan kupa maçında, son dakikalarda oyuna dahil olmuş ve uzatmalarda attığı golle, beşiktaşımızın kazanmasını sağlamıştır. arkasında beklediği isim mario gomez bile olsa yedek kulübesinde olmasına üzülüyorum. neyse ki, artık mustafa pektemek'in arkasında beklemiyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar