cennetten çiçek

bu akşam bir yazar arkadaş şahsıma "erkekler her beğenmediği şeye saçma diyor" şeklinde bir sitemde bulundu. ya hacı ama bu saçmadan da çok öte, bu iğrenç, bu müzik falan değil, bu bildiğin kusmuk ya.
t: sosyal medya kullanmadığım için çok sonradan duyduğum rezil bir popumsu şarkı. link falan yok, güzelim sözlüğümü böyle şeylerle kirletemem.
devamını gör...
güzel bir şarkı. şarkıyı söyleyen : zehra. sdfsdf nasıl ya hangi zehra. eğer tutarsa tebrikler. simge, kalben, tarkan vs tutar da zehra ismi çok kullanılıyor. şarkıya geleyim, vallahi sevdim eğlenceli güzel şarkı. tiktok videolarından duyduğum için kusasım gelmedi değil tabi.


devamını gör...
bilal sonses'ten dinlediğim şarkı.
klasik bir yaz şarkısı gibi işte. hemen parlayıp bir senede unutulacak şarkılardan. ama belli olmaz tabi. müzik kulağım o kadar iyi değil sonuçta.
devamını gör...
saçma sapan bir şarkı. ama içinde done çok fazla. saçma bir şarkıyı neden rte videolarıyla akım yaparlar ilk başta aklım almadı. tahminime göre mit'in şifreli mesajlarını barındırıyor. yoksa başka türlü bu kadar saçmalığı yüreğim kaldırmıyor.
devamını gör...
sadece şarkı olduğunu bildiğim şarkı. açıp dinlemedim, doğru düzgün hiçbir yerde de denk gelmedim. buradan sosyal medyada tuttuğu ama mağazalarda pek tutmadığı sonucunu çıkarabiliriz.
sosyalmedyadanelinieteğiniçekengillerdeniz neticede.

sahi daha genç yaşlardayken twittersız yaşayamam sanıyordum, yaşanıyormuş. çok garip. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar