cep telefonu kullanmamak

son 13 yıldır başarı ile gerçekleştirdiğim eylem.

ve kesinlikle eksikliğini hissetmiyorum. tek rahatsız edici yanı cep telefonu numarası isteyenleri cep telefonu kullanmadığıma ikna etmek. inanmıyorlar, "nasıl olur, ciddi misiniz, bu zamanda, şaka yapıyorsunuz" gibisinden tepki gösteriyorlar.

"valla kullanmıyorum" deyince inanır gibi oluyorlar sadece. tabi yine kafalarında soru işareti yok değil. inanın kafam rahat böyle. yok şarjı bitmiş, yok bozulmuş, yok kontörü bitmiş, fatura gelmiş, tuvalette iken acı acı çalmış, bozulmuş, çalınmış, nereye kaybolmuş gibisinden sorunlarım yok.

oh mis.
devamını gör...
modern zaman insanlarının ekseriyeti telefon kullanmaz, telefon onları kullanır. o yüzden artık pek bir esprisi kalmamıştır. mesele telefon kullanmamak değil yeğen telefona kendini kullandırtmamaktır.

mesaj kaygımı sonuna kadar güttüm.
*
*
*
devamını gör...
22 yasimdan 24 yasima kadar kullanmadim. ınsanlar tirsiyordu nasi bi adam cep telefonu kullanmaz teroristmisin hesabi. bi telefon defterim vardi insanlari ben ariyordum bi sekilde. rahatsiz eden yok dikkat dagitan yok vs vs.

androitle bile gec tanistim. bi sure kullandim sonra tekrar tusluya. 3 ay oncesine kadsr sarji 1 hafta giden tuslu telefonum vardi. yeni tasinicagim eve internet baglatirsam eger internete pc den girmek daha iyi cebimde tasimaya gerek yok diyerek tekrar tuslu telefonumla takilma ihtimalim yüksek duruma göre bakalim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar