çevik bir

türk basınının gücünü görmemize vesile olmuştur kendileri. önce basın tarafından gaza getirilip modern, çağdaş, bilmem kaç dil bilen karizmatik tam bu ülkeye yakışacak cumhurbaşkanı adayı, süper bir adam diye lanse edildi. o arada ne olduysa oldu medya patronları çevik paşamızın ipini çektiler; cumhurbaşkanlığına aday olacağını açıkladığı geniş katılımlı basın toplantısında tüm hayalleri ve projeleri yerle bir edildi. gazetecilerin ustaca tuzak sorularına, provakatif sorularına, yönlendirmelerine maruz kalınca sinirden köpürdü, aslında ne kadar zayıf sinirlere sahip olduğunu dost düşman ve yavru vatan gördü. kamuoyunun gözünden düştü bir anda. allayıp pulladıkları paşayı basınımız yarım saatte tarihin tozlu sayfalarına gönderdi....
devamını gör...
somalide bm. barış! gücü komutanlığı yapmış eski orgenaral. hobileri arasında balans ayarlamaktan, silah firmalarına danışman olmak gibi modern sanatlar var.
devamını gör...
hala israil'de tatil yapıp, vergilerimizi israil'in savunma sektörüne bağlamasına kahkaha atıyor mudur acaba?

not: çevik bir 28 şubat sonrası israil'de tatile gitmiştir, gerisini siz anladınız zaten.
devamını gör...
ismini yazılı olarak okuyana kadar her duyduğumda yanlış duyduğumu düşünmeme sebep olan kimsedir. anneler babalar ne kadar yaratıcı yahu. ne isimler, soyisimler var piyasada.

yetiştirdiğimiz değerli insanlardandır. zira herkes post modern darbe yapamaz. değerini ise gülle mi yoksa çamurla mı ölçmemiz gerektiği hususunda değişik görüşler vardır.
devamını gör...
somali barış gücü komutanlığını eline yüzüne bulaştırıp başarısız olmasaydı, ikinci başkanlıkla asla yetinmeyeceği aşikar olan darbeci general.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar