son günlerde genel af konusuna kafayı takmış olan devlet bahçeli'nin uyarısı.

"cezaevindekiler kader kurbanı olmaktan çıkıp fetö'nün, pkk'nın kurbanı haline gelir, seçime 1 hafta 10 gün kala bir talimat ile isyan başlatabilirler''

bu bir kader kurbanı mevzusu değil galiba. bu kadar ısrarla üzerinde durulduğuna göre altında bir şey var galiba. dur bakalım nasılsa çıkar yakında.

haber
devamını gör...
içeride aftan faydalanmasını istediği kimler varsa artık, şu sıralar sürekli bir genel af edebiyatına saran yardımcı personelin ilginç öngörüsü! helal olsun adama be. mekan veriyor, zaman veriyor, gerekçe veriyor, failleri ve kurbanları bile veriyor maşallah. eee devletimiz niye duruyor, helva yapsa ya?

muhtemelen cumhurbaşkanımız da anladı kontrolsüz söz hakkının yerli yersiz komplo teorileriyle saçmalamaya vardığını. o yüzden ciddiye almıyordur şimdilik ama bunu da susturmak için muhtemelen çözüm arıyordur..
devamını gör...
yigitlerin mi başlatacak aceba diye soru sorulmalık hede. af dedin olmadı. sayin bahcel'nin kafa bulandirmada üstüne yok.
devamını gör...
sanırım bahçeli dilinin altındaki baklayı yavaş yavaş çıkarıyor. yıllarca mitin elemanı bu demişlerdi de inanmamıştık.
devamını gör...
çok sayın devlet bahçeli söylemiş.

bence savcılar sen devleti tehdit mi ediyon deyip bir kendilerini çağırmalılar. yani en azından muhalif biri deseydi bunu öyle yapmışlardı. açık açık tehdit etmiş iste. af cikmazsa sonuçlarina katlanirsiniz minvali konuşmuş. baska bir partiden biri dese mesela meral aksener şunları sabahın besinde savci kapisina damlar. hayırdır isyan cikiyormus der.

savcilar lütfen goreve.
devamını gör...
halbuki ne olacağının çok örneği var. bu açık! açık olmayan şey ise şu; bahçeli, bu sözlerle kimi tehdit ediyor!?
devamını gör...
türkiye düşmanlığını görev bellemiş bir zatın şaşırtmayan açıklaması. türklük ne günah işledi de bunları bela etti yaradan?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar