cezeri'nin olağanüstü makineleri sergisi

ünlü islam bilgini ve mucidi cezeri'nin eserlerinin 15 şubat ile nisan ayları arasında gösterileceği sergidir.
uniq expo ve istanbul cezeri müzesinin katkılarıyla hazırlanmıştır. biletix'in sitesinden uygun fiyatlı biletlerinizi temin edebilirsiniz.

--- alıntı ---

“tarihine bak, geleceği yaz!” ilkesinden hareketle hazırlanan sergi, cezeri’nin kendinden öncekilerden devraldığı ve kendinden sonrakilere benzersiz bir katkıyla devrettiği o muhteşem teknik ve bilimsel mirası dönemin kültürel atmosferini de yansıtacak şekilde ziyaretçilere ulaştıracak. hem büyük mühendis cezeri’nin olağanüstü makineleri hem de bilim ve teknoloji tarihinin kilometre taşları olarak değerlendirilebilecek gelişmeler, istanbul cezeri müzesi’nin girişimiyle 15 şubat 2019’da uniq expo’da olacak.

--- alıntı ---

biletix için buradan
detaylı bilgi için buradan
devamını gör...
ilk başta reklamını insta da gördüm merak ettim takibe aldım. sonra her yerde karsima cikmaya başladı. ben böyle şeylerden işkilleniyorum nedense. bilet fiyatlarına bakmadim ama merak ediyorum sergiyi. giden biri anlatsın bari.
devamını gör...
bilet fiyatları ; tam 34.00 tl , öğrenci 16.00 tl , aile bileti 68.00 tl olan sergi.

arkadaş müzeden, sergiden * para kazanma derdini de anlamıyorum. haberi gördüm, ilgimi çekti, tam orda olsam giderdim diyordum ama 34 tl nedir yahu. maksat para kazanmak mı kültürü bilgiyi paylaşmak mı.
müzenin reklamı da güzel ; '' keşfet , tanış , öğren, eğlen, dene, paylaş '' , oldu canım.

haber
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar