chp'nin galibiyetine sevinen müslüman

belaya gel gel diyordur. e bela da geldi. hadi buyur. ah keşke erken genel seçim olsa da chp başkanlığı da kazansa. size daha büyük belalar lazım. böyle aklınız başınıza gelmiyor.
devamını gör...
stratejik olarak imamoğlu'nun kazanması hayırlıdır...

fakat chp gibi islam düşmanı fasık bir partinin
kazanmasına sevinen müslüman bizden değildir...
devamını gör...
yobazca bir düşünce. akp chpden daha mı müslüman. napmış islam için. kendi kendinize fetva verip kendiniz çalıp kendiniz oynuyosunuz. biraz had bilin be.
devamını gör...
hacca gittin mi tertemiz olacağım zaten. ekrem'e vermişim yolsuzluk yapmışım hak yemişim ne olacak? şükür ki islam gibi gunahlari sıfırlamak icin çok fazla seçenek sunan bir dine mensubum. bugüne şükür.
devamını gör...
bediüzzaman said nursi'nin Allah bu chpye bir daha iktidar yüzü göstermesin demesini unutmuştur. elindeki iphone telefonu yükseltemeyince ağlamak yok ama. ya da bir gün starbucksa gidemeyince cırlamak yok. başa gelen çekilecek. kaçarı yok. en azından biz uyardık. şimdi daha bilenerek gelecek olan chp diğer seçimlerde ne yapacak bakalım. bazen biraz ele geçirsinler devleti istiyorum. saçma sapan irtica muhabbetleriyle anamızı ağlatsınlar istiyorum. çünkü akp iktidarına doğan bu nesil rahata gözünü açtı. biraz bu zihniyeti tanımaları lazım. başka türlü uyanamaz bu insanlar. neyse hayırlısı be gülüm.
devamını gör...
isterseniz bu kafayla akp ye oy vermişleri bir gemiye toplayın gidin, nasılsa bundan sonrası tufan...
bu başlıkta bile neden sekiz yüz bin oy farkı olduğu anlaşılıyor, vatandaş ötekileştirilmekten, tanımlanmaktan bıktı. hala devam ediyorsunuz bu imanlı, şu kafir diye.
devamını gör...
akp müslüman gibi davranmadi ki gardaşım. aha ben partime küsmüş, chp'den nefret eden bir akp'liyim.

memlekette adalet, liyakat, eşitlik diye bir şey yok. müslüman ne yapsın? evet.

bunda chp'nin islam'la alakası olmamasına rağmen akp'nin kötü yönetimi de etkili.
devamını gör...
bu müslüman benim. chp'nin bir müslüman için ne anlama geldiğini biliyorum. evet buna rağmen sevindim. "bizden olan"ın artık sağlam bir sarsıldığı için sevindim. müslüman halkın zaten yapılmış bir seçimin yenilenmesine tepki göstermesine sevindim. aslında her şeyin farkında olduklarını göstermelerine sevindim. rakibi bile olsa hak edene hakkını verdiklerini gördüğüm için sevindim. merak etmeyin hiçbirimiz dinimizi, imanımızı kaybetmedik.
devamını gör...
dünya tarihinin en gereksiz tartışması o dinin tanrısı dışındaki kimselerin o dine mensubiyet dağıtma çabalarından çıkar.

devleti soymayı, liyakatsiz insanlara torpil yapmayı, cehaletin egemenliğini, ümmetin yetişemeyeceği bir hızda hemen her dediğinden dönmeyi, terörü, tarikat ve saadet zincirlerini, beka sorunu yaratıp çözüyorum diye öcalan'ın kucağına oturmayı bir dinin gereği olarak gören bırakın bildiğinden geri durmasın.

tanrı'nın yerine oynuyorlar ama son karar tanrı'nın.
devamını gör...
adamlara bak hele islam'ı tapularına almışlar sanki..

eleştirdikleri eski chp'nin yaptığı her şeyin bin katını yapıyorlar. bin katı şeklinde de geri dönecek.

istanbul seçimleri sadece başlangıç..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar