chp'nin karantinaya alınması gerekliliği

(bkz: selamün aleyküm)

corona virüsü salgını zamanlarında olduğumuzdan mütevellit yapılması elzem olan tedbirdir. çünkü chp isimli parti 97 yaşında olan ihtiyar bir partidir. ülkemizin kurulmuş ilk partisidir. aslında müzelik partidir. kendisini 1938 yılında atatürk ölünce feshetmeliydi, demokrat parti kurulduktan sonra feshetmeliydi. neyse bunun karantina ile alakası yok, ülkemiz demokrasisinin ölü doğması ile alakası var. yaşlılara saygı ve minnet çerçevesinde, chp isimli 97 yıllık çınarı da unutmayalım lütfen. gunahlariyla, sevaplariyla ülkemizin bir degeridir chp. gerçi varlığı kendisinden ve ülkemizden başka her partiye yarıyor maalesef ama realite budur. chp'nin olmadığı ülkemizde, siyasetin kalitesi otomatikman yükselecektir. çünkü chp boks çuvalı, günah keçisi olmaktan çıkacaktır. hayırlısı bakalım. inşallah ülkemizin siyaset mekanizması da bunu anlar ve chp'ye güzel bir jübile yapıp, güzel bir emeklilik yaşatırlar.
devamını gör...
yemin ederim ben bu başlığı hangi ara açmışım diye girdim. hamdolsun ki fikri ikizlerim de daimi tabiadlarını hiçbir zümreye yenik düşmeden sürdürüyorlar.

hatta şöyle olsun, bu corona morona da bittikten sonra reis-i cumhur meclise, şayet cehapeliler varsa, o putin'in giydiği sarı renkli astronot şeysi gibimn dezenfektan kıyafetiylen gelsin. bu cehapelilerden her virüs bulaşır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar