chp ve hdp ittifak yaparsa akp yüzde 20 kaybeder

pkk'nın yayın organına konuşan abdüllatif şener'in iddiası.

lan bu abdüllatif şener o şener mi. yani akp'nin kuruluşunda bulunan şener mi. insanda biraz akıl fikir olur. abi bu adam kesin yossi kohen. adnan oktar hapese girince buna girmiş yossi.

“adalet ve kalkınma partisi en düşük oyu 2009 yerel seçimlerinde aldı. bu seçimlerde bir kriz hali vardı. ama o dönemin başbakanı erdoğan sürekli ‘kriz teğet geçti’ diye açıklamalar yapıyordu. ama buna rağmen 2009 seçimlerinde adalet ve kalkınma partisi yüzde 38 oy almıştı. bir önceki seçimlerde yüzde 46 oy aldığını düşünecek olursak 8 puan oy kaybetmişti” dedi. şu anki tablonun çok daha ağır olduğunu belirten şener, “bu tabloda çok rahatlıkla yüzde 15-20 oy kaybedebileceğini düşünüyorum. bu da türkiye’nin her tarafında olsun seçimlerin kaderini etkileyebilecek nitelikte olduğunu düşünüyorum”

açıklama
devamını gör...
bizdeki muhalefetin iktidarı ayakta tutma üzerine kurgulandığı gerçeği gözünüze alındığında oldukça makul bir söylemdir. geçen seçimde olduğu gibi bize karşı olanlar teröristlerdir diyerek merkezin solundaki oyları kendine çeken iktidar bu sefer de aynı yolu takip edecek. birileri de iktidarı desteklemeyenlerin teröristleri desteklediklerini yayacak ve yine iktidar kazanacak. oyun hep aynı. insanların zekası gelişmediği için adamlar yıllardır aynı kurgu ile dünyayı yönetiyorlar.

not: ha bu arada zaten öteki parti yalan üzerine ve montaj kayıtlarla zaten fetöcü olarak etiketlendiği için onun üzerine fazla söylem geliştirilmeyecek. çünkü karşısına chpkk değil de ülkücüleri aldığında uyuyan seçmenin uyanma durumu var. o yüzden en kolay chpkk ya vurarak tüm merkezi ve sağı kendinde toplamak.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar