christoph daum

kariyeri: köln---)stuttgart---)bayer leverkusen---)beşŸiktaşŸ---)austria wien---)fenerbahçe---)köln şŸeklindedir.

demek ki neymişŸ?

tilkinin dönüp dolaşŸacağŸı yer kürkçü dükkanıymışŸ.
devamını gör...
futboldan iyi anlayan, hırslı zeki çevik ama ahlaksız teknik direktör...
bir beşiktaş maçında kendisine beyaz paketler (kokain iması) sallayan fener taraftarına ertesi sene fenerbahçenin başına geçerek kendini alkışlatmıştır...
(bkz: yanar döner futbol sevgisi)
devamını gör...

--- alıntı ---
kariyeri: köln---)stuttgart---)bayer leverkusen---)beşiktaş---)austria wien---)fenerbahçe---)köln şeklindedir.

demek ki neymiş?

tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıymış.
(limasollu naci 30/04/2009 23:25)

--- alıntı ---

üstadımın bu kariyere ekleme yapması gerekiyor!

ama sonsöz doğru!.. kürkçü dükkanına geliyor!..

evet evet doğru tahmin..
geri dönüyor..
buyrun burdan yakın lütfen;
http://www.tumspor.com/habe...

devamını gör...
türk futbolunun "başka adam mı kalmadı" sorusunu sormamıza neden olan icraatlarının ürünüdür. memlekette 73 milyon insan var, bunun büyük bir kısmı gençlerden oluşuyor ve bizim takımlarımız bu malzemeyi işlemek dururken gidiyor günden güne yaşlanan almanlardan hoca getiriyor.
devamını gör...
fenerbahçeye gelişi davul zurnalar ile olan lakin ilk yarı sonuna kadar ömür biçilen feneri üst üste 2 kez şampiyon yapmış alman çalıştırıcı.
devamını gör...
almanca başparmak anlamına gelir. hali hazırda fenerbahçe teknik direktörüdür. doğu alman olması hasebiyle almanyada bir kısım çevre tarafından hazzedilmeyen teknik direktördür. çalıştırdığı takımlara yardımcısı ronald koch 'un yardımıyla iyi bir kondisyon vermesi ve hırslı yapısıyla dikkat çeker.
devamını gör...
iyi bir teknik direktör olmasına rağmen, aziz yıldırım tarafından yönlendirilmek üzere yeniden fenerin başına getirilmiştir.
devamını gör...
türkiye'nin gördüğü en iyi teknik direktörlerden biri olmasının yanında çok da iyi bir insan. en son 1 ekim 2009 sheriff tiraspol fenerbahçe maçında ekibine tepki gösteren rakip teknik direktöre, egosunu bir kenara bırakıp esprili bir karşılık vermiştir. hani bir söz vardır, "en büyük savaş, insanın kibirine karşı verdiği savaştır." diye, işte bu adam o olayı bitirmiş sanki.


http://antu.com dan alıntı:

"christoph daum`un yardımcısı ayhan tumani`nin maçın son dakikalarında, rakip yedek kulübesi önünden geçerken, sheriff teknik direktörü leonid kuchuk ile tartışması konusuna, daum esprilerle yaklaştı.
tumani, ısınan yedek oyuncularının yanına giderken, taca çıkan topu kendi futbolcularına vermek için sheriff teknik direktöründen almak isterken, kuchuk`dan tepki gördü. tumani`ye gösterilen tepkiye bulunduğu yerden adeta boksör gibi yumruklarıyla hareketler yapan daum, toplantıda konuyla ilgili sorulara oldukça esprili yaklaştı.
daum`un konuyla ilgili açıklamaları şöyle: ``silvester stallone`yi düşündüm o an. onun için öyle bir hareket yaptım. maçlardan öne sık sık rocky balboa müziğini dinliyoruz, onun için o anda o müzik aklıma geldi. çok basit bir şey, sahanın dışında ve içinde her top için mücadele ettik.
ayhan tumani, rakip takım teknik heyetinin maç sonunda yaşanılan bu gerginlik için kendilerinden özür dilediğini bildirdi."
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar