chuck norris

bir dönemin aranan aksiyon film oyuncusu. hatta çocukluğŸumuzda bruce lee mi döver chuck norris mi döver muhabbetlerine çok malzeme olmuşŸtur.
devamını gör...
show tv'nin pazar günleri dizi kıvamında yayınladığı 3. sınıf amerikan aksiyon filmlerinin oyuncusu, kovboy şapkası ve pick-up komyonetiyle kötülere aman vermeyen aksiyon adamı. dövüş stili olarak daha cok kafa göz dalmayı tercih eder, uzak doğu sporlarına pek de fazla yatkınlığı yoktur.
devamını gör...
1967'de abd karate şampiyonu ve yine aynı yıl dünya ortasiklet karate şampiyonu oldu.
1968'de dünya profesyonel ortasiklet karate şampiyonu ve kuzey amerika åžampiyonu olan ünlü amerikalı aktör.
devamını gör...
brezilya jiu jitsu'sunda karakuşak sahibi, taekwondo'da 6.derece karakuşak sahibi olan ünlü amerikan aksiyon filmlerinin unutulmaz başrol oyuncusu.
devamını gör...
gugıla "find chuck norris" yazıp "kendimi şanslı hissediyorum" butonunu tıklayınca, gözdağıyla karışık bir ikazla karşılaşıyorsunuz.
devamını gör...
chuck norris facts adı altında gerçekleri ortaya çıkarmış dövüşçü. müthiş espriler çıkartmışlar.
chuck norris played russian roulette with a fully loaded gun and won. (chuck ağzına kadar dolu bir silahla rus ruleti oynadı ve kazandı)
behind every successful man, there is a woman. behind every dead man, there is chuck norris.(her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır ama her ölü adamın arkasında chuck vardır.)
devamını gör...
1940 doğumlu amerikalı dizi film-sinema oyuncusu ve dövüş sanatları ustası. bruce lee'den el almıştır.* aksiyon filmlerinde oynamıştır. texas ranger rolü üzerine yapışmıştır. darbelerin kilo basıncını gösteren bir kalkana vurarak, 308 kg total sonuç elde ederek 'dünya'nın en sert tekme atan adamı' ünvanı ile halen guinness rekorlar kitabı'ndadır.

(bkz: chuck norris facts)
devamını gör...
hakkında yapılan güzellemeler şahanedir. suya düştüğünde ıslanmaz su chuck norrislenir.

“ortalama bir oturma odasında chuck norris’in sizi öldürmek için kullanabileceği 1242 obje bulunur, odanın kendisi de dahil...''
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar