cici bebe

üzerinde bebek resmi olan paketi eline alıp yemenin verdiği manzarının iç açıcılığı tartışılmakla birlikte, bu kadar lezzetlisinin bacak kadar veletler için üretilmiş olması cinayet sebebi olan bisküvi...

çaya peynir katıp yiyen bu veletlerin midesinde heba oluyor milyonlarca bisküvi yeminle...
devamını gör...
pek bir sevilen çocuk maması. isminin çocuk maması olarak sınırlandırılmasına karşıyım, ben çocuk muyum ama hala yiyorum. ah ah pek bir lezizdir o, tatdır, candır can can!

genelde sütle ezilerek yapılır ama ben size bir tavsiye vereyim, az bişey deneyin, beğenmezseniz yine kendi stilinizle yaparsınız. şimdi abiler/ablalar, tarifi bir pakete uygun veriyorum siz, oranlayın istediğiniz kadar:

bir çanağa dökün o câaaaanım bebe bisküvilerini, sonra bir kibrit kutusu peyniri, ezilmiş halde içine atın, bir ya da bir buçuk yemek kaşığı çilek-gül ya da ahududu reçeli dökün. sonra bir fincan ya da bir buçuk fincan * çay dökün... sonra çatalınızın tersiyle eze eze mama yapın, ohhh evet devam et, yesss, işte olmak üzere, hmmm eveeet! o mama kıvamı oldu mu, hmmm evet, şimdi o çatalı ağzınıza götürün ve tadına bakın, ahhhhh oohhhh eveeğeğeğt.. işte bu, çok güzel! *

isteyen bir tatlı kaşığı sarelle veya nutella da atabilir mamayı hazırladıktan sonra. aifyet bal şeker olsun cogitan ve cogitaneler!!
devamını gör...
o kokusu yok mu o kokusu.. neden büyüyünce yenilmez ki bu diye düşünüyorum bazı bazı.. adında sırf bebe geçiyor diye sadece bebekler mi yiyecek yani..

paketinde çok cici bir bebenin bulunduğu bebe bisküvisi..
devamını gör...
faydasından çok sıkıntısı olan büskivi, bağırsaklarda yapışarak kabızlığa sebep oluyor, süt alerjisine neden olabiliyor.
devamını gör...
bebeler çok severken hala bebe kalabilenler de çok sever bu püsküğütü. * bizim bi komşu vardı. ısrarla evine davet ettiydi. münasip bi zamanda bizimkiler de davetlerine icabet ettilerdi. ben de gittiydim niye gittiysem. teyze çayın yanında sadece bebe püsküğüsü koyduydu. ben sevmem. yesene evladım bak bu çok güzel diye de zorla yedirdiydi. bu nasıl işti ben de anlamadıydım.
devamını gör...
ulan 24 yaşına giricem yakında hâlâ büyütmedi beni şu meret. öyle de güzel bişey, ballı-muzlusu vardı onun var mı hâlâ ?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar