cihad kayaduman

#özgürler 

delikanlıdır.. merttir. yıllardır içinde bulunduğu müslüman camianın kötülüklerini görmüş iyi taraflarını almış kötülüklerle mücadele etmektedir. arada sırada beraber islamoğlunun cumalarınada gıderiz. severim.

sancho panza yanılıyor sol camia ile işi olmaz. yokturda zaten..
devamını gör...
gelecekte türkiye'de müslümanların seslerinden biri olacağına inandığım mert, yiğit, aktivist, mücadeleci bir kardeşim. islamigündem adlı sitede devamlı olarak köşe yazıları yayınlanıyor.
devamını gör...
cihad iyidir,
müslümandır, davetçidir.
islam davetçilerinin interneti sosyal medyayı en verimli nasıl kullanacağı hakkında kafa yorar,
ümmet bilincine sahiptir, ümmetim tüm sorunların yakındır.
duruşunu haber sitesinde de gösterir.
vel hasıl örnek bir müslüman genç yazardır.
devamını gör...
demokrasi ve türk dizileri başlıklı güzel bir yazı yazmış:

http://islamigundem.com/dem...

--- alıntı ---

Bir ülkede insanlar düşünemiyor, düşündüklerini yakınlarıyla paylaşamıyor, ülkesinde yaşananları kendi değerleri doğrultusunda ölçüp, yorumlayamıyorsa o ülkeye artık Demokrasi gelebilir.

Demokrasi, özellikle de Amerikan hegemonyası anlamına gelen demokrasinin en büyük silahı medyadır. Çünkü insanlar medya ile düşünemez hale getirilir, yalanlarla yönlendirilir, uyutulur veya korkutulur. Dışarıdan yönetilen bir ülkede iktidara gelen gücün kontrol edilmesi, kontrolden çıktığında eski zamanlardaki gibi darbeye gerek kalmadan iktidardan uzaklaştırılması işleminde en önemli unsur medyadır.

Amerika hegemonyası ve Demokrasi arasındaki ilişkinin pilot ülkesi ise Türkiye’dir. Diğer ülkelere müdahale etmek isteyen, kendisine itaat eden hükümdarlar ve bu hükümdarlıkların iç dinamiklerle, halkın kendi iradesiyle tehdit edilmesini engellemek isteyen ABD veya Emperyalizm yeniçağda kendisine yeni bir yöntem bulmuştur. Uzun projeler, hesaplar, denemeler sonucunda Türkiye’de başarılı olduğu anlaşılan bu yöntemi yine uzun vadeli operasyonlarla tüm Ortadoğu’ya yayarak hegemonyasını sarsılmaz hale getirmek istemiştir.

ABD, 28 Şubat sürecinde Demokrasi ile iktidara gelen ve fakat kendi kontrolünden çıkan hükümeti medya eliyle ve kısmen ülkenin diğer kurumlarında bulunan otoritesini de kullanarak indirmeyi başarmıştır. İktidara destek vermesi muhtemel halk ‘28 Şubat medya operasyonları’ ile korkutulmuş, sindirilmiş, yönlendirilmiş ve bir anlamda zihinsel olarak felç edilmiştir.

Zihinsel felç yaşatılan halkın felçlilik hali artık kesintisiz devam ettirilmeye çalışılıyor. Korkutma, ürkütme yöntemleri değil de yönlendirme, kandırma, uyutma yöntemleri medyada yalan içerik dolu haberler, her akşam insanları tv başına kilitleyecek diziler, zihinlerimizde bulunan erdemleri yıkacak programlar ile uygulanıyor.

Türkiye halkının zihni en ahlaksız tv programları-diziler ve en fütursuz yalanları barındıran haberlerle demokrasiye hazır hale getirildi. Türkiye’den Ortadoğu’ya ‘Arap Baharı’ adı ile ihraç edilen Demokrasi’nin yanı sıra ‘Türk dizileri’nin de Müslüman coğrafyalara ihraç edilmesi kesinlikle tesadüf değildir.

Bu dizilerin her biri birer sosyal mühendislik projesidir ve Müslüman toplumun Batı Medeniyetine entegre olmasını, sömürü haline gelmeye engel olan düşüncelerimizi yok etmeyi hedeflemektedir.

Televizyonlarda istedikleri tarzda programların yer almasını nasıl sağladıklarına yönelik reyting sistemleri, sermaye yönetimi gibi konulara girmiyorum bile.

Müslüman toplumun her an evinin başköşesinde konuşan ve güdülme aracı haline getirilmiş TV’ye karşı doğru yetiştirilmiş İslam Davetçileri de o evlere giriyor, o zihinlere karşı anti virüs koruması sağlayabiliyor mu? Hayır.

O halde romantik zafer şarkıları söylemeyi bırakmalıyız.

Demokrasi’ye ulaşmayı zafer olarak algılamak bir zavallılık örneğidir ki zihnimizin ele geçirildiğinin de apaçık göstergesidir.

Yeryüzünde bulunanların çoğuna uyacak olursan, seni Allah'ın yolundan saptırırlar. Onlar zandan başka bir şeye tâbi olmaz, yalandan başka söz de söylemezler.
En'am 116

--- alıntı ---

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar