cihangir islam

#siyaset 

akp hükümeti döneminde rize'de ve trabzon'da açılan iki yeni hastane babamın boynundaki kırığı bulup tedavi edememişken bu doktor beyefendi tedavi etmişti. ailecek kendisini hep hayırla anarız.
devamını gör...
bugün bağlarbaşında gerçekleşen saadet partisi istanbul il divanına katılmış ve şu sözleri ile dikkatimizi çekmiş vekildir: "bizi en ağır şekilde eleştirerek eksiklerimizi tamamlamakta bize yardımcı olun lütfen..."

ve bir daha sorduk kendimize: önce yol mu? yoldaş mı?
devamını gör...
meclisteki konuşmasında içinde bulunduğumuz durumu şahane özetlemiş milletvekili.

"kendinize kurmak istediğiniz cenneti idame ettirmek için bu dünyayı bize cehenneme çeviriyorsunuz."

"saray sadece taş yapılarıyla değil, yardakçıları ve dalkavuklarıyla gelir."

devamını gör...
15 temmuz akşamı batıl ile batıl çatışmıştır diyerek saçmalamış milletvekilidir.

gerçeği Allah biliyor. bu ülkenin bir vatandaşı olarak anamızla, avradımızla helalleşip, abdestimizi alıpsokaklara çıkmıştık bizler. en azından niyetimiz halis idi.

Allah belasını versin bu siyasi üslubun. iktidardan nefret edebilirsiniz iktidar olmak için ama benim duygularıma asla laf edemezsiniz bilerek veya bilmeyerek.

kendisini kocaman bir oha ile çüş ile yolluyorum.
devamını gör...
siyasi üslubunu aynı akpliler gibi kullanan milletvekili.

15 temmuz için söylediği sözlere katılmıyorum. akpli olmayan vatandaşlar da sokağa çıktı o gece. darbeye karşı olduğunu yıllardır söyleyen başka görüşte insanlar da var bu ülkede. kendi adıma iktidardakileri sevmiyorum fakat darbe ile iktidarı kaybetmelerine gönlüm ve fikrim razı gelmez. seçimle geldiler seçimle gidecekler inşallah.

cihangir islam'ın siyasi üslubundan şikayetçi olup duygularına laf ettirmek istemeyen arkadaşlarımız siyasi olarak destek verdiği kişilerin ve kendisinin üslubuna da dikkat edip başkalarının duygularına karşı hassas olmalı. keserin sapı dönünce inciniyorsunuz hemencecik.
devamını gör...
bugün mecliste, akp'liler adına konuşan vekil; khk ile atılanlar ve tasfiye edilenleri fetö temizlenmesi olarak ilan ettikten sonra, kürsüye khk ile atılmış bir doktor vekil olarak çıktığını, ne pkk ile, ne feto ile, ne de isid'le bağlantısı olmadığını belirttikten sonra; çatışmanın yalnızca doğru-yanlış arasında olmayacağını, yanlışın yanlışla da çatışabileceğini ve bunun batılın batılla olan çatışması olduğunu belirtip, 15 temmuzda akp'li vekillerin meydan da olup olmadığını sorgulamış, ve akp'li vekillere halkın kendilerine beddua etiğini beyan etmiştir.

yani halktan biri bu konuşmayı niye üzerine alınır?

aslında cihangir bey tam yerinde:meclis de
tam ilgili yetkililere: hak sözü haykırarak:
zalimsiniz...!
zalimsiniz...!
zalimsiniz...!
ve tam inzargörevi: aciz birine senin benim gibi birine kullluk ediyorsunuz!

rabbim dilini etkin, kalbini ve ayaklarını hak üzre kılsın.
devamını gör...
hakkı söylediği için saray yardakçılarını feci rahatsız etmiştir. birileri hakkı duymak istemiyor. duymaktan feci rahatsız oluyorlar. adeta kuduruyorlar.

''saray geldi mi dalkavukları ile gelir, yardakçıları ile gelir. ya zaten menfaatlerinin peşindeler hocam ama yine de çok iyi etmişin şu sözleri söylemekle.
devamını gör...
doğruyu tam izah edemediği için birilerinim ezbere linç ettiği adam. zamanında ahmet kaya ya çatal bıçak atabilecek rahatlıktaki bir ortam var çünkü 15 temmuz ile ilgili ezber bozan cümlelere.

benim anladığım şurada (bkz: #6444696)

hala anlamayan varsa bu yaştan sonra sizi ben eğitecek değilim. ahaber izleyerek beyninizi ızgara yapmaya devam edebilirsiniz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar