çıldırış deli ibrahim

bizim kıçı kırık kasetçalara takılan bandrol ve elektrik faturasından kesilen parayla çekilen çomar uyutma dizilerinin son ama en son halkası olabilir. malum hanedan-ı osmaniye muayyen bir vakit hüküm sürmüş ve bu hükümranlıkta da şaşaalı dönemler yaklaşık 350 yıllık bir tarihe yayılıyor.

peki elde padişah kalmayınca, hamaset bitince insanları neyle oyalamalı. işte hain ve gaddar projem burada devreye giriyor. pasolini'nin sodom'un 120 günü benzeri bir dizi çekmeyi planlıyorum. ama bu defa mekan osmanlı sarayı olacak ve gazadan gına getirmiş olan yeniçeriler, 300 metrekareye sıkışmış tatminsiz cariyeler, asabi haremağaları, kindar paşalar ve ibrahim. bu dizide aşk, entrika, ayak kaydırma hepsi olacak. hele az bekleyelim şu hikayeler bir bitsin. ibrahim'e de sıra gelecek..
devamını gör...
ve deli ibrahim'in torunları libya fethi ile geliyor...

birde bu deli'nin ( sulta iboş oluyor) ibrahim'i mumla aratacak kardeşi var süper manyak ıv. murat, amerikan seri katilleri bu murat'in (ıv) yanında masum çocuk kalır o derece mega deli. ..
kardeşleri de varmış deli iboş'un ama alayını ıv. murat kopsi kefali. ( kelle gitti manasına)

inşallah yakında vizyonda olacak çıldırış deli ibrahim ,göreceğiz osmanlı denen sülalenin nasıl bir psikolojik vak'a olduğu...

not, şimdi bana osmanlı düşmanısın diyenler çıkacak olursa konu içeriğinin gereği insaflı yazdığımı beyan ederim. ısrar ederseniz ıv. murat'ın nasıl bir psikolojik vak'a olduğunu yazarım.

not2,; (bkz: yunan dna'sı fazla olan padişahlar)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar