cima ederken Allah dostlarını düşünün

bizim kesimde bilinen bir tavsiyedir ama ekşi'ye ve haber sitelerine yeni düşmüş.

ismailağa cemaatine ait muallim neşriyat'tan çıkan esma muratoğlu'na ait her anneye lazım kitabında geçen tavsiye.

“bir erkek hanımı ile cima ederken cima esnasında erkek de kadın da Allah dostlarını, alimleri salih insanları düşünür de bu birleşmeden hanımefendi hamile kalırsa, doğacak olan çocuğun kalp, beyin ve ruh yapısı o andaki hayale göre oluşur”

valla bu bildiğin ihanet. cinsel ilişkiye giren kişi birlikte olduğu kişiyi değil de başkasını hayal ediyorsa bildiğin boynuzluyor lan. şimdi burda aklıma gelen pis bir espiriyi yapacağım hocamıza hakaret ediyecekler ama onlar böyle pis bir tavsiyede bulunurken problem olmuyor niyeyse.

kısaca bildiğin sapıklıktır bu.ayrıntılar
devamını gör...
kur'an müslümanlığı sapıklıktır diyenlere
kur'an'ın yetmeyip yeni yeni başka kaynaklarla dine eklemleme yapanların durumuna en güzel örnek.
ya muntakiim !
senin kitabını eksik görenlerden nasıl da intikam alıyorsun.
onları bu dünyada rezil ediyorsun. ahirette nasıl bir akıbet bekler ....
devamını gör...
namaz kılınmışken hadi belki hâlâ varsa feyiz akıl başka yerde değilse, belki Allah rızasını besmeleyi falan düşünürsün. seccade üzerinde.
yalnız yatağa geçince bunu düşünmek aşırı saçma. kaldı ki Allah dostunu neden düşünsün ki insan.. yanlış bişi yapmıyorum x hocam da yapmıştı hanımıyla, normal insanız babında mı düşünsün? sevişmekte anormal bişi yok diye mi düşünsün ? helalim mevzusu mu? amaç nedir yani? Allaham deli saçması zırvalar.. böyle böyle insanları dinden de tarikatlerden de hocalardan da soğuttunuz. iki kişilik mevzularda dahi yatağa dahi zihinde hocayı almak.. islam threesome a izin veriyor mu ??
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar