çin'de sars virüsünün yeniden ortaya çıkması

havalimanında bir kişide görülmesi durumu. güvenlik güçleri havalimanını kapatmış kimseyi bırakmıyor ama kalabalık güvenliği yarıp kaçıyor.

hadi bakalım covid bitmeden bir de sars gönderin. alıştık nasılsa.

buradan
devamını gör...
çin üretim, ticaret devi olacağım derken virüs ihraç devi oldu. belki acımasız, belki kendi kazanımlarımıza da ket vurmak ama, bir süre çin'le hiçbir ülke ticari, turistik işlere girmemelidir. bir iğne için bile olsa asla girmemeli. o nüfusta ve şeffaf olmayan yönetimde kesinlikle virüs sarmalı bitmez.
devamını gör...
yıl 2021 olacak arkadaşlar. artık bu temmuz'u takip etmeyi bıraksanız. adam ne dese kolpa çıkıyor. rusça nick, rus general fotoğrafı kullanan birisi en baştan falsoludur, bu bir internet kuralıdır. adamlarda covid yani sars-cov-2 çıkmış. olay o. hemen gaza gelmeyin.
devamını gör...
yarın sabah gökten pırasa yağdığını görsek şaşırmayacağız artık. yerden sekip nereye isabet ederse etsin kaderine razı mahluklar olduk.
aralık 15 gibi aids, grip, kolera bileşimi yeni bir şey gelsin ki tamamdır diyelim.
devamını gör...
hastalık-salgın piyasasında "cloud" hizmeti verir hale gelen çini lanetliyoruz.

ulan uzakdoğunun ufak insanları, bir rahat durun be.
devamını gör...
sonunda dünya sözlük hesabımın silinmesine yol açacak olaylar silsilesi... ulan bütün gezegen evde oturmuş çay içiyor televizyon izliyor, bunlar da hareket eden ne varsa yemeğini yapmaya çalışıyor. çinliler yüzünden hemen her ekonomi küçülmek zorunda kaldı, eğitim ve sağlık sistemleri sıkıntıda. ne olmuş be diyorlar herhalde, hala eski sistem köpek çevirmeye yarasa çorbasına devam ediyorlar.
yetiş ya mete han, yetiş ya teoman, yetiş ya cengiz han!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar