çıplak karılar abdestimi bozuyor

annesi ile kadın iç çamaşır dükkanına giren ve daha karşı cins nedir bilmeyen bir veledin annesine yaptığı isyan. hadi biliyon abdest nedir de anneyle bu konular konuşulur mu.

ayrıca üslubun hiç hoş değil genç erkek.

video
devamını gör...
sağlıklı bir ailede büyümediği belli olan bir çocuk lafı. o yaştaki bir çocuğun bu konulara ilgi duymaması lazım; hadi diyelim ki duydu bunun videosunu çekip sosyal medyaya atmak da nedir? geleceğe resmen bir keko yetiştiriyor o aile.
devamını gör...
video zaten trend oldu.
en kısa zamanda aile ve sosyal politikalar bakanlığı konuya müdahale etmeli ve aileye gereken eğitimler verilerek bu çocuğun ziyan olması engellenmelidir.
edit: polyannacılığımı seveyim, kimi kime şikayet ediyorum gerçi..
devamını gör...
bir şekilde çocuk bunu daha önce duyup edinimlemiş, mesele çocuğun kimi rol model aldığı, abdest kaçma meselesini baba vs gibi büyük bir erkekten duymuş olma ihtimali yüksek eğer şafi değilse oraya girdiğinde kaçmasından imtina ettiği abdest namaz abdesti olmayacağına göre durum daha da vahim pedagojik olarak. yapılan yorumlar da daha ilginç bir abi bu fitrattır çocuk bunu doğuştan alır demiş, çocuk doğduğunda bembeyaz bir sayfadır, sen ona ne yazarsan öyle olur, o ne görürse onu yapar.
devamını gör...
beni

herkes anne olmasın.

bu işin de bi prosedürü olsun. beyinsizler kısırlaştırılsın.

diye düşündürten video.
devamını gör...
"hadi linç edin el kadar çocuğu, anasını kısırlaştırın, hadi bir daha çomarlayın muhafazakarları sizi atanamamış ekşiciler" dediğim başlık. dedikleri kabul edilemez lakin çocuk lan bu. evde dönen bir espriyi belki ciddiye aldı kendince.
devamını gör...
ben bu yaşlardayken beni kadınlar hamamına götürmüşler. içeri girdiğim gibi korkup çıkmam bir olmuş. olayı pek hatırlamıyorum ama şimdi manzarayı düşününce bilinçaltımda travmatik bir etki oluşturmuş olabilir. kardeşim benim seni anlayabiliyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar