trequartista acı gerçekleri gün yüzüne çıkarma merkezi'ne bağlı timlerden olan uvey ve bi takım kulağı delik arkadaşının oluşturduğu magazin ekibinin, fotoğraflarına bakıldığında yea abi aslında güzel de pek fotojenik değil türü yakıştırmalar yapılan kadınlar üzerine hazırladığı raporlar arasında göze çarpan maddelerden en önemlisi.

fotoğrafı eğik çektirerek güzel görünme kılavuzu özellikle güzel ülkemizde facebook profil fotoğraflarına fotoşoplu bir tarafından kan damlayan kalp resmi koymayı reddeden 15 ila 24 yaş arası hatun kişilikler arasında revaçta. haliyle her 10 profil fotoğrafından 9'unun sahibinin güzel ve imoyşinıl görl göründüğü bu sanal alemde pek de güzel görünememek imkansızı zorlamak oluyor.

pek de güzel görünemeyen hanım kardeşlerimiz sorunu kendilerinde değil fotoğraflarını açılı çekmek için semaya doğru yeterince uzanamayan kollarında ya da kalitesiz fotoğraf makinelerinde aramalılar. 524 beğeni ve 281 cnm çok güzel çıkmışsın yorumu garantili fotoğraf sahibi olmak yirmibirinci yüzyılda zor zanaat değil. esasında hepsi birbirinden kedi canlılar, aşırı derecede sevimliler; sadece çirkin kız yoktur yeterince eğik olmayan facebook profil fotoğrafı vardır.
devamını gör...
bu tipleri direk siliyorum listemden hacı. eğik olmayan profil fotosu mu olurmuş hiç!
bünyemize ters geliyor, kaldıramıyoruz, sindiremiyoruz. ne olur yani accık daha eğseniz de başınızı, dudaklarınızı büzseniz de öyle çektirseniz şu fotoları?
(bkz: yazık bize lan)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar