civilization vi

civilization v e göre gayet olmuş enfes oyun. bir önceki oyun gibi karmaşık değil en azından. ayrıca yapay zeka daha akılcı hareket ediyor sanki. tarihte nam salmış kimselerin sözlerine yer veriyor ya ara ara bitiyorum orada. gerçekten ufuk açıcı harika bir şey bu. oyun demek az kalır. müzikleri de ayrı bir derya. bi de iskitlerin tomrisi aynı halama benziyor.
devamını gör...
selahaddin eyyubili arabistan imparatorluğum ile islam'ı dört bir yana yayarak sonunda inanç zaferini elde edebildiğim enfes oyun. fransız keferelerinin lideri katerina çok direndi ama o da boyunun ölçüsünü aldı. adam olun.

minareler süngü, kubbeler miğfer...
devamını gör...
son dlc'leri ile birlikte nefis olmuş. osmanlı devleti'nin müzikleri şahane. "yelkenler biçilecek" yorumuna bayıldım. civ 5'e göre daha çok kafa yormak gerekiyor ki, bu da halihazırda uyuşturucu gibi bağımlılık yapan civilization serilerinde, "bu adamları bilgisayar ile nasıl nikahlarız" diye düşünmelerinin ürünü olduğunu sanıyorum. sadece denemek için oturduğumda bile 2 saat boyunca kalkamadım. sonra silmek durumunda kaldım oyunu. hiçbir işiniz yoksa, öldürecek zamanım çok diyorsanız mutlaka kurun. *
devamını gör...
boş verin oyun yapmayı. siz müzik yapın, sanat yapın.
duyduğum en güzel yelkenler biçilecek yorumlamasını yapmışlar adamlar.
batı esintileri hoş olmuş.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar