çocuk lgbt

ben hiç pedofil veya tacizci lgbt görmedim diyenlere belki bir şey anlatacak olan çocuktur. çocuğun başını kapatırken çocuk ulan o cinsel kimliği dahi olmaz diyenlerin yaptığı şeydir.

devamını gör...
eveeeet sevgili lgbti savunucuları,* yıllardır "yakında pedofiliyi de diğerleri gibi normalleştireceksiniz" argümanına "pedofilide bir tarafın rızası yok o bir saldırı" diyerek karşı çıktınız. gün bugündür, herkes deliklere.

işte bu desmond adlı çocuk yanılmıyorsam 2007 doğumlu ve bikaç senedir bu işlerin içindeymiş. yaptığı şey sundukları gibi "drag queen" güya şov bizinıs işi falan değil, itiraf edin. bu çocuk kendini bir seks unsuru olarak görüyor. hareketleriyle giyimiyle bi yetişkin transseksüel gibi davranıyor. lgbtici bir tip tarafından haplandığı düşünülen bir video bile var. üstelik bu kişi cinayetten 17 yıl içerde yatmış biri. şimdi bu çocuk bu kişilerle cinsellik içeren eylemlerde bulunsa, yine mi desmond is amazing yoksa pedofili mi ? 11 yaşında bir çocuğun bu şekilde giyinip davranması, sözde bir cinsel seçim ortaya koyması normalse cinselliğe girmesi neden uygun değil ? baştan aşağı tutarsızlık olan sözde düşüncelerinizin birer sapmadan ibaret olduğu gün yüzüne çıkıyor. lgbti'ye destek veren birçok insan bile bu ve buna benzer çocukları görünce bi "hophophop" dedi. sonun başlangıcı. işi kreşlerde transseksüellerle eğitime kadar götürmeleri bir nevi intiharları oldu.

bu işin bir sınırı yok. yarın öbür gün evcil hayvanıyla ilişkiye giren zoofiller de haklarını isteyecek. bunlar da videolarda hayvanlarının ne kadar mutlu olduklarını anlatacaklar. herhangi bir acı hissetmediklerini, aralarında duygusal bir bağ olduğunu söyleyecekler. sonra cansız objelerden "hoşlanan" bir grup haklarını alacak. ensest çoktan patladı. sevgili olan öz kardeşler var ve bunlara da sahip çıkıyorlar. hiçbir sınırı yok çünkü bu işin. ahlaka toptan bir reddiye. hiçbir tutar yanı yok. ölçü olarak fıtrat yani yaratılış alınmadığında her türlü işe tamamsınız. ama umarım bunların hepsinin ortaya çıktığını görürüz. sonuna kadar gitsinler ki insanlık "ya bu işin bir normali olmalı" desin.

twitter'da lgbti lobisinin çocukları nasıl istismar edip küçük yaşta kendileri gibi yaptığına dair bir flood bırakıyorum:
https://twitter.com/mrsoyda...

bu da bahsettiğim, bu çocuğu hapladıkları düşünülen video, arkadaki tabloda yazan "rohypnol" bir uyuşturucu hap markası. soldaki michael alig zamanında lgbti partileri düzenlemiş ve bu partilerden birinde gerçekleşen bir cinayetten sorumlu olarak 17 yıl hapis cezası almış biri. dünya nereye gidiyor, işte zıkkımın dibine gidiyor dünya.

devamını gör...
durumun ciddiyeti açısından belirtmek elzemdir. bu tarz sapkınlıklar toplumda kabul görür ise, yani biz yılanın başını daha küçük iken ezmezsek rabbin sünnetullahı vuku bulduğunda dönüşü olmaz. yani; bir toplum onarılamayacak kadar haddi aştığında helak olması ve yerine inanan bir toplum gelecek olması Allah'ın vaadidir. lütfen: (bkz: maide suresi 54)

bu tarz tercih, yönelim ve yönlendirmeleri hormonal bozukluk olarak yutturmaya çalışanların tek gayesi tevhid inancına duydukları düşmanlıktan başka bir şey değildir. bakın, algı yavaş yavaş yerleştiriliyor. önce her iki cinse ilgi duyulması hortladı. sonradan eşcinsellik. bunun da aktifi ve pasifi doğdu. bdsm gibi, kendi eşini başkası ile birlikte olurken izlemek gibi, ölülerle yani cesetle ilişkiye girmek gibi sonu gelmez iğrençlikler bunu takip etti. çocuklar... kepazelik onlara da sıçradı.

adım adım... bunların hepsi kabul ettirilmeye, meşru gösterilmeye çalışılacak. ve inanın bana yarın pedofili de bir tercih olarak sayılacak. taptıkları bilim adamları onlara "cinselliğin çocuk için zararı yok" diyecek ve oyun parklarına ava çıkacaklar.

bilim... hastalık üretip onu tedavi edebilen bilim. erkeğin uzvunu kesip yerine kadın organı koyabilen bilim. mars'a seyahat ettiğini ileri süren bilim... böyle bir sapıklığı, hormonal bozukluğu(!) tedavi etmek yerine toplumda kabul görmesi için çalışıyor. sonradan bizim de buna inanmamızı bekliyor. yazık.

son olarak. az önce eşcinsel olunmaz, doğulur diye bir ifade okudum. nasıl kandırıyorlar avanelerini. bir arkadaş ki ilkokulda alt dönemimdi. çocuk oldukça yakışıklı, kızların sıraya girdiği civan mert bir delikanlıydı. nefsine kapıldı, hatunlar, alkol, uyuşturucu derken labunya oldu çıktı. ahlaki duvarlarını yıkan insan iflah olmuyor, olamaz. bunun bir biyolojik temeli olduğuna inanmayın. bu bir tuzak. yarın çok geç. uyanın ve gerekli tepkiyi koyun. sustukça bu hikâyeler artacak ve bu ucubelik ailenizden birine sıçrayacak. işte o zaman çok geç olacak.
devamını gör...
kabul edilemez bir oluşum.

şunu anlamaya çalışıyorum: çocuğumuz dikkat eksikliğinden şikayetçi olunca gidip psikolojik tedavisi neyse arıyoruz, değil mi? bu çocuk yukarıdaki videoda okula gitmek yerine bu ucubelerin programına geldiğini söylüyor. acayip makyajlar yapıyor, kendi yaşındaki birinin ruhsal gelişimde olması gerektiği yerde değil. başka yere gidiyor. çocuğun okula gitmemesine engel olmayan bir anne var. çocuğun bu tuhaf giyim kuşamını, makyajını kendi acayipliklerine alet olsun diye videosuna kaydeden var. o makyaj malzemeleri o çocuğa zarar veriyor mesela, buna da izin veren var.

çok istismarı değil mi bu? çocuğun rızası diye adlandırıldığında kıyameti kopardığımız şey değil mi bu?
devamını gör...
çocuklar, küçük yaşlarda dini konularda tercih yapacak yeterlilikte değiller ve yönlendirilemezler fakat cinsiyet seçimi konusunda tam bir yetkinlik ve yeterlilik halindedirler, değil mi sevgili kevașe oğlu kevașeler?
devamını gör...
çocuğa "şiddet"in ve "istismar"ın ne boyutlara geldiğini herkesin görebilmesi gerekiyor. yoksa eşcinselliğe karşı duyulan en ufak bir sempatinin bize doğurabileceği sonuçları tahmin bile edemeyiz.
devamını gör...
her türlü cinsel eğilimin hormonlardan kaynaklandığını ileri sürenleri çürüten çocuktur. çocukken ne hormonu? ergenlikte değiştiler desek yutacağız. aklımın almayacağı envai çeşit ilişki türevlerinin hepsi sapkınlıktan. lut kavmi zamanında da mı hormonal dengesizlikler vardı sanki? toplumda ne trendse o yaşanılıyor. ve insan ırkının kadın veya erkek böyle ilişkilere meyili var. o yüzden Allah kendi hemcinsinin bile mahremlerini görmemesini emrediyor. herkes çıplak bir erkek veya kadın gördüğünde eminim daha farklı bir şekilde bakıyor. inkar etmenin anlamı yok. ama sapkınlığa meyil etmemek için Allah'ın çizdiği sınırlar dışına çıkmamak lazım.

bu çocuk meselesini konuşmak bile istemiyorum. ileri medeniyet seviyesi bu olsa gerek! kurban olayım doğu medeniyetine. gerekirse pilavı elle yerim ama Allah'tan şaşmam. bizim ülkemizde de hala savunun kardeşim şunları. başımıza taş yağınca anlayacaksınız.
devamını gör...
helak artık daha yakın. bu hilkat garibeliği karşısında söyleyecek bir şey, yazacak bir şey bulamıyorum.

bu, karşımıza çıktığı için bu kadar reaksiyon veriyoruz elbet; kim bilir daha neler var, aklımıza hayalimize gelmeyecek sapkınlıklar, uzun sürelerdir. teknolojinin meyvesi olan anlık iletişim, bu vahameti daha çabuk dimağlarımıza taşıyor, o kadar.

ya dini ahlakı boş verin. gerçekten insanlık bu değil, tekamül bu değil. insan olmak bu değil. gelişmek, modernleşmek doğamızla barıştığımız süreçte faydalı ve tanımlı olmalı. midem bulanıyor. hadi hayvanız diyelim, doğadaki penguenden, yunustan, babuin maymunundan bir farkımız yok, diyelim. onlar dahi böyle lüzumsuzluklar yapmıyorlar. samimi söylüyorum aşağılıklığımızın sınırı yok. şu videoyu filtreli falan özene bezene çekmişler bir de. bana en son "doğodo homosoksoğol pongoğonlor do vor omo" diyen şahıs, şimdi onlarla geziyor, bu tip saçmalıklarla yaklaşanı üzerim.

ek alıntı :" beydebâ konuştu:
gördüm ki insan dört niteliğiyle hayvanlardan arınmıştır. bu dört özellik; hikmet, iffet, akıl ve adalettir; bunlar, dünyada ne varsa içine alır. bilgi, edep ve yetenek, hikmete girer. kendine hakim olma, sabır ve vakar, akla girer. hayâ, yüce gönüllülük ve şahsiyetli olma, iffete girer. doğruluk, iyilik, nefs murakabesi* ve güzel ahlak ise adalete girer. bütün üstün nitelikler, işte bunlardan ibarettir; kötülüklerse bunların zıddıdır. bu vasıfların tümü bir insanda toplanınca o artık nimet bakımından bir eksiklik yaşasa bile dünyada hüsrana ve ahirette bedbahtlığa atmaz kendini. talih ona gülmüyor diye üzülmez, saltanat ve devletiyle ilgili kaderin cilveleri karşısında mahzun olmaz. istemediği bir şeyle karşılaşınca afallamaz. dağıtmakla bitmeyen bir hazinedir hikmet; yoksulluğun uğramadığı bir ambardır; eskimeyen giysi, bitmeyen bir lezzettir."
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar