doğası gereği anneliği içgüdüsel olarak hisseden ama bunu hissederken de bir adamın kirli çoraplarını toplamak istemeyen kadınların tercihi olabilecek durum.

not: kirli çoraplar temsilidir. erkeklere ilişkin "olmasa da olur" denilebilecek çok fazla özellik yazılabilir buraya.
devamını gör...
bunu isteyenlerin sadece kadınların olduğunu düşünmek ayrı bir gariplik olsa gerek. bunu bir arkadaşımdan duymuştum. yani sadece kadınlar söylemiyor. onun dışında çocuk bakma işi tek bir tarafa yığılırsa o kişiye acayip eziyet olur. bir tarafta çalışıp, diğer taraftan çocuk bakmak, terbiye vermek, ihtiyaçlarını karşılamak öyle kolay bir şey değil. çocuğun psikolojisini de düşünmek gerek.

zaten yapanı da görmedim.
devamını gör...
çocuk sahibi olmak için 35 yaşını bekleyen kimselerdier.
çünkü hukuken 35 yaşını aşan bir birey tek başına evlat edinebilir.
devamını gör...
19 (yazıyla on dokuz) yeğeni olan biri olarak, çocuğa doymuş olmaktan dolayı, evlenmek isteyip çocuk istememekle tersini yaptığım şey. sanırım bu yüzden de anlamaya başlıyorum onların bunu isteme nedenini. nasıl ki ben artık çocuğa doyduysam ve artık kötü taraflarını görüyorsam onlar da sevgiliye doymuş. bu yüzden de çocuk isteyip evlenmek istemiyorlar. evlenip çocuk yaptıktan sonra da boşanıyorlar. tabi olan diğerine oluyor. çocuk da annesiz veya babasız büyüyor. kendi arzuları için çocuğa yazık ediyorlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar