çocukken kurulan uçan tekme atma hayali

tabi şimdi biz bruce lee, van damme ve üçüncü sınıf uzak doğu ve amerikan filmleri ile büyüdüğümüz için bu haraketleri yapmayı özeniyorduk. gerçi ayağımızı belimize kadar kaldıramıyorduk orası ayrı. ama bi ümit işte, gerçi bizim karete kid deki çocuktan ne eksiğimiz var. biz badana boyamayı ondan daha iyi bile yaparız.
devamını gör...
amcamla bir kere yapmayı denerken halının sarmaşık deseni yüzüme kopyalanmıştı. evet, jackie chan hayranıyım oldum olası, bir deneyeyim dedim ama çocukken başarısız oldum. sonra mı? tekvandoya gidince arkadaşlarım benimle karşı karşıya gelmekten çekinirdi. öhm, tekmelerim serttir. demem o ki, hayallerinizden vaz geçmeyin. *
devamını gör...
kuran kursunda 4 sene okuduğumuzdan mütevellit hayatınız boyunca göremeyeceğiniz insan tiplerini bir arada gördüm.
bunlardan biri de tavandaki florasan lambayı uçan tekmeyle kıran manisalı arkadaş.
size hayal yalan dolan gibi gelebilir.
kapalı kapalı ardında 4 sene kalınca neler oluyor bir bilseniz.
devamını gör...
sene geçen sene değil daha önceki seneler. hata baya baya önceki seneler. annem ben çok aktif bir çocuk olduğum için önce dayak ile yola getirmeye çalıştı baktı olmuyor muadili olan karateye yazdırdı. böylece kendisi dayak atmak zorunda kalmayacak karatede dayak yiyeceğim. neyse bir kaç gün gittim sonra hoca yanına çağırdı beni. ben hocanın yanında sıramı beklerken bir baba çocuğunu okula yazdırmaya gelmişti. baktım çocuk saf. içimden ''iyi iyi dövecek biri daha geldi'' dedim. her neyse. çocuğun babası hocaya ''hocam bu uçan tekme de atabilecek mi, ne kadar sürede uçan tekme atar '' dedi. hocam da ; ''1 aya kalmaz 1 metre uçan tekme atar. 3 aya kadar kapıya kadar uçar. 1 sene sonra uçan tekme atarak evinize kadar gider'' dedi. adam öylece kalakaldı.
sesini de çıkartamadı. karşısında madalyalı bir sporcu var.
sonra hoca beni mavi kuşak falan birinin karşısına çıkardı iyi bir dayak yedim. nedeni salonun duş kapısına döner tekme atmış kırmıştım. adamlar babamı çağırdı. biz dövmekten bıktık bu adam olamadı dedi. geri gönderdiler.
ha uçan tekmeyi soruyorsanız hala atamıyorum. ama çok uçan tekme yedim. tadı ekşi ile tatlı arasında bir şey. bünyede kerkemsi bir tat bırakıyor.
devamını gör...
hep hayal olarak kalan hayalim.

ben hayal kurmayı seviyorum arkadaşlar, gerçekleşince büyüsü bozuluyor hayallerimin. hayallerimin hayal olarak kalması bütün evrenin iyiliği için en iyisi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar