başlık ne kadar saçma değil mi? olay öyle napam? benim hayatımdan 2 dakika boşuna gitti, sizden de gitsin. banane .

dubai'de yaşayan youtuber çift tencere kapak misali birbirini bulmuş. 2. çocuklarının cinsiyet partisini 130.000 dolara düzenleyip gecenin sürprizi olarak da burj dubai diye de bilinen uzuuuun gökdeleni olaya dahil etmişler. sevinçleri görülmeye değer...

buradan
devamını gör...
başlıktan belli olduğu üzere bir grup görgüsüz zengin arap ve iğrenç modern şımarıklıklar üzerine kurgulanmış video olması gerekir. yazar zaten iki dakikasının boşa gittiğini belirtmiş. madem boşa gitmiş neden bize kötülük yapıyorsun? izlemediğim gibi eksimi de verdim gidiyorum. sizler de görgüsüz arap konulu bir başlığa tanım girdiğim için beni eleştirebilir, kınayabilir ve de hunharca eksileyebilirsiniz.
devamını gör...
cinsiyet partisi yapılacaksa böyle yapılsın kardeşim.
bebeğin ivf olduğu cinsiyetinin zaten belli olduğu gelen bilgiler arasında ama teyit etmedik.
devamını gör...
inşallah ülkemize de sıçramaz demek istediğim bedevi görgüsüzlüğü.. yeni gelin sunumlarını yeni atlatmışken bu öküzlüğü de kopyalmayalım.
devamını gör...
görgüsüzlüğün vücut bulmuş hali olan çifttir.
ne söylesek beyhude.
ben yalnızca şunu söylemek istiyorum. bu çift influencer'mış. yani bi halt olmayıp diğer insanların bi halt zanettiği kişiler. bazı insanlar nasıl bu kadar beyinsiz olabiliyor. benim tek şaşkınlığım bu.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar